Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto nie reaguje na wciskanie gazu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie, We wtorek rano wsiadam do auta wszystko ładnie, i jak chcę ruszyć ja mu w gaz a tu nic, wcisłem do końca a obroty nawet nie drgnęły, i tak pare razy i wszystko wróciło do normy, po przejechaniu ok 8km stoje na światłach i zostałem na zielonym bo znowu auto nie reaguje na wciskanie gazu. Zjechałem na bok delikatnie na samym sprzęgle, zgasiłem i zapaliłem i wszystko gra. Wracając do domu nagle brak mocy i znowu nie ma gazu. W piątek wymienili mi pedał gazu z całym jakimś potencjomertem ale nic to nie dało, po chwili jazdy dalej pedał gazu znowu nie działał, po prostu jedynie ruszyć idzie przy 900obrotach delikatnie puszczając samo sprzęgło. Byłem na 2 komputerach i żadnych błędów i każdy rozkłada ręce.

Jakieś pomysły?

Z góry dziękuje za pomoc.

Problem tkwi w A4 99 lift 1.8T Avant

Edytowane przez kkrzysiekk555

Opublikowano

Może wina przepustnicy, skoro sterowana elektronicznie to może w niej problem.

Opublikowano
  • Autor

Przepustnica była sprawdzana jako pierwsza, problem siedzi gdzie indziej

Edytowane przez kkrzysiekk555

Opublikowano

Rozkręć obudowę komputera i zobacz czy nie ma wilgoci, zapobiegawczo wysusz go.

Opublikowano
  • Autor

Zobacze jutro, tam nie zaglądałem. Dzięki za podpowiedź, jutro dam znać

Opublikowano

Kilka osób pisało o tym i to rozwiązało problem, warto spróbować.

Opublikowano
  • Autor

Witam, sprawdzałem już go no i suchutko tam jest, żadnej wilgoci nic. Auto stoi u mechanika bo już średnio co 2km przestaje reagować na gaz no i nie da się już jeździć

Edytowane przez kkrzysiekk555

Opublikowano

może wiązka kabli od pedału gazu do kompa może tam gdzieś przerywa

Opublikowano

sprawdź filtry, dolot wszystko to co ważne w doładowanym silniku. Zaprowadź go do kogoś, to jest objaw, który nie jeden dobry mechanik Ci naprawi, gdzieś go dławi....

Opublikowano
  • Autor

Witam już mniej więcej wiem gdzie jest problem. Filtry nie mają nic tu do gadania bo nie dochodzi sygnał z pedału gazu do komputera, silnik chodzi normalnie. Czeka chyba mnie wymiana całej instalacji na nową bo nie wiadomo co i gdzie się po drodze przerwało

Edytowane przez kkrzysiekk555

Opublikowano

potencjometr w przepustinicy siadl na 100%

Opublikowano
  • Autor

Już problem rozwiązany, mój mechanik po ciężkich wzmaganiach znalazł przyczynę a była ona taka, że jeden kabel był jakby przegryziony i obok kilka poszarpanych, chymmm... Szczur, Myszy nie mam pojęcia, już mam włożone używki z innego modelu i nareszcie samochód jeździ. Po prostu coś mi żre kable, no mam nadzieje, że mechanik ich nie pogryzł przed tym jak mi je pokazywał dla świętego spokoju, żeby sie mnie pozbyć, no ale na razie wszystko ok. Dzięki za rady i pozdrawiam:)

Opublikowano

Już problem rozwiązany, mój mechanik po ciężkich wzmaganiach znalazł przyczynę a była ona taka, że jeden kabel był jakby przegryziony i obok kilka poszarpanych, chymmm... Szczur, Myszy nie mam pojęcia, już mam włożone używki z innego modelu i nareszcie samochód jeździ. Po prostu coś mi żre kable, no mam nadzieje, że mechanik ich nie pogryzł przed tym jak mi je pokazywał dla świętego spokoju, żeby sie mnie pozbyć, no ale na razie wszystko ok. Dzięki za rady i pozdrawiam:)

.

Hahahahaha:-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.