Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Kłopot z multitronikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

mam kłopot z moim multitronikiem

jak jest zimny to zdaża się ze wyskakuje błąd i skrzynia wchodzi w tryb awaryjny - miga linijka PRNDS w zasadzie skrzynia pracuje normalnie ale 2 razy się zdazyło że po wrzucenie R auto nie ruszyło i trzeba było to powturzyć

VAG POKAZUJE

Control Module Part Number: 8E0 910 155 C

Component and/or Version: V30 01J 1.9l PD RdW 3120

Software Coding: 0000001

Work Shop Code: WSC 63351

1 Fault Found:

17090 - Transmission Range Sensor (F125): Implausible Signal

P0706 - 000 -

Readiness: N/A

Oczytałem się już na ten temat na forum ale nie znalazłem rozwiązania tego problemu.

Powiedzcie mi kto może sie tym zająć w rejonie Warszawy?

Opublikowano

Prawdopodobnie masz uszkodzony komputer skrzyni .Bylo o tym na forum wiec :szukaj:

Opublikowano

hej! mialem to samo i kilka dni temu wymienialem. padniety byl komp w skrzyni. wymiana kompa i od razu oleju kosztowala 1115 funtow a w polsce we wroclawiu w audi mowili ze 4800zlotych.nic przyjemnego ale za to jaka przyjemnosc z jazdy :) pozdro

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za uwagi

Po przeanalizowaniu problemu i zgodnie z opisem Wojtka z 3miasta zdecydowałem się ze spróbuje samemu naprawić ten komputer

Problem tkwi prawdopodobnie w pękniętych mostkach czujnika

Pokazane jest to na zdjęciu :

http://img213.imageshack.us/my.php?image=multitronicfailsensorde9.jpg

Mam zamiar się tym zając w przyszły długi weekend i jeśli coś wskóram to pochwale się tym na forum - jeśli nie to pozostaje wyjazd do warsztatu pana Szopy

Opublikowano

Dzięki za uwagi

Po przeanalizowaniu problemu i zgodnie z opisem Wojtka z 3miasta zdecydowałem się ze spróbuje samemu naprawić ten komputer

Problem tkwi prawdopodobnie w pękniętych mostkach czujnika

Pokazane jest to na zdjęciu :

http://img213.imageshack.us/my.php?image=multitronicfailsensorde9.jpg

Mam zamiar się tym zając w przyszły długi weekend i jeśli coś wskóram to pochwale się tym na forum - jeśli nie to pozostaje wyjazd do warsztatu pana Szopy

szopy :polew:

napisz napisz sam jestem ciekaw co dalej z tego bedzie :good:

Opublikowano
  • Autor

:tongue4: oczywiście pan Jan SOPA - przepraszam za pomyłke

poszukuje jeszcze dokładnej procedury wymiany oleju

A raczej zalania skrzyni nowym olejem

Słyszałem że jest do tego potrzebny VAG gdyż trzeba kontrolować tęperature.

jeśli ktoś wie dokładnie jak to zrobić to proszę o info

Pozdrawiam

Opublikowano

:tongue4: oczywiście pan Jan SOPA - przepraszam za pomyłke

poszukuje jeszcze dokładnej procedury wymiany oleju

A raczej zalania skrzyni nowym olejem

Słyszałem że jest do tego potrzebny VAG gdyż trzeba kontrolować tęperature.

jeśli ktoś wie dokładnie jak to zrobić to proszę o info

Pozdrawiam

dlaczego chcesz kontrolowac temperature? chcesz sam podjac sie wymiany ?

Opublikowano

w sserwis u sopy za naprawe tego przypadku chca 1300zeta(chyba regeneruja) bo jak pisalem audi wola 4 razy wiecej. tak wiec czy nie lepiej oddac autko w rece specjalisty?

Opublikowano

jesli to tylko peknieta nozka jakiejs elektronicznej czesci to nie ma sensu dawac do naprawy nawet za 1300zl takie jest moje zdanie

Opublikowano
  • Autor

Napiszę jeszcze raz ????

Czu wie ktoś jaka jest procedura wymiany OLEJU w Multitroniko?

??????????????

[br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 19:21_________________________________________________Czu ma ktoś najlepiej z wawy lub okolic

ETKe - moja płyta gdzieś się zapodziała.

Był bym wdzięczny za udostępienie.

pozrawaim

Wiktor

Opublikowano

Napiszę jeszcze raz ????

Czu wie ktoś jaka jest procedura wymiany OLEJU w Multitroniko?

??????????????

pewnie ze wie :good: uzyj opcji :szukaj: a znajdziesz dokladny opis razem z rysunkami i danymi w dziale Uklad napedowy.

Opublikowano
  • Autor

Jak bym nie szukał to nie moge natrafić na wątek w którym bym znalazł opis wymiany oleju w Multitroniku

Dlatego jeśłi wiesz gdzie on jest to podrzuć mi do niego link

POZDRAWIAM

Wiktor

Opublikowano

Jak bym nie szukał to nie moge natrafić na wątek w którym bym znalazł opis wymiany oleju w Multitroniku

Dlatego jeśłi wiesz gdzie on jest to podrzuć mi do niego link

POZDRAWIAM

Wiktor

:OMG:

szukanie nie boli

Klikasz szukaj na samej gorze potem wybierasz jeden jedyny dzial gdzie ma byc wyszukiwane slowo,wybierasz Uklad Napedowy wpisujesz slowo multitronic potem ENTER i juz masz pelno wiedzy na ten temat.

Opublikowano

OK znalazłem

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t25514.0.html;highlight=multitronic

dzięki za wskazówki ....

Powieccie jeszcze gdzie kupić olej i filtr Czy tylko serwis AUDI ??

filtra mozesz poszukac na alledrogo ale z olejem bym nie ryzykowal i udal sie do aso po 60 zl za litr w VW

Opublikowano
  • Autor

Witam Wszystkich

Udało mi się uporać z Awarią sterownika

Auto Jest zrobione - jeździ, kłopot ze błędem sterownika naprawiony.

Mam przygotowane zdjęcia i jeśli tylko chcecie mogę zrobić opis usunięcia tej awarii.

Musiał by tylko ktoś mi pomóc. (nie wiem jak załączać do postu zdjęcia)

Na koniec muszę podziękować za pomoc Wojtkowi z 3miasta "wojtek11066" przedewszystkim dzięki jego pomocy i wsparciu z jego strony udało mi się poradzić z problemem.

Wiktor

Opublikowano

WITAM... Cieszę się że mogłem Ci pomóc ..WOJTEK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.