Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie halogenów


Boski92

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie na forum więc zapytam, w starych lampach zespolonych miałem halogeny w lampach i instalacja z nich została teraz po zmianie zderzaka i lamp na polifta chcę podłączyć halogeny w zderzaku i tuta nasuwa się moje pytanie, czy wystarczy, że puszczę kabel od halogenów i masę z lamp na dół czy muszę jeszcze coś dodatkowo podłączać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie jest OK, bo jak włączę światła drogowe to halogeny gasną, gdyż w starych lampach było jakieś zabezpieczenie przeciw przegrzaniu lampy i to zabezpieczenie nadal działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halogeny mogą świeciść tylko z postojówkami lub z postojówkami+mijania. Z drogowymi nie mogą świecić bo to zabronione. Czyli masz dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za rady, zobaczę jak to jest jeszcze u kolegi w audi czy mu świecą wraz z drogowymi światłami, jeżeli nie to wszystko będzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam jeszcze jedno pytanie tutaj, żeby nie zakładać nie potrzebnie tematu, chciałbym zrobić tak, że jak pociągnę manetkę od świateł do siebie, aby komuś mrugnąć światłami długimi, to żeby wraz z nimi mrugały halogeny, ale tylko wtedy kiedy mrugnę do kogoś światłami, a nie jak włączę światłą drogowe, gdzie należy podłączyć kabelek, aby to tak działało? Kiedyś na internecie widziałem filmik jak to wygląda jak znajdę to podeślę.

Dokładnie chodzi mi o takie coś jak na filmiku

Edytowane przez Boski92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...