Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Krótkie pytanie nt. wykresu


Skruszo

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem :hi:

Mam krótkie pytanko do was w ten upalny dzień.

Zaraz wyjeżdżam obejrzeć samochód dla brata i koleś do którego jadę oglądać samochód przesłał mi fotkę wykresu z hamowini

Pacjent : Honda accord VII 2.2 Diesel

wykres.jpg

Wydaje mi się ze ogólnie program jest nie halo ... mam rację ?

moment za wcześnie wstaje a potem ma jakieś wahnięcie dziwne...

ale nie to mnie nie pokoi bo program można poprawić , gorzej że ten seryjny podobnie leci tylko trochę niżej ...

Co może nie domagać w tym samochodzie że w pewnym momencie zaczyna mu tak brakować mocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem :hi:

Mam krótkie pytanko do was w ten upalny dzień.

Zaraz wyjeżdżam obejrzeć samochód dla brata i koleś do którego jadę oglądać samochód przesłał mi fotkę wykresu z hamowini

Pacjent : Honda accord VII 2.2 Diesel

wykres.jpg

Wydaje mi się ze ogólnie program jest nie halo ... mam rację ?

moment za wcześnie wstaje a potem ma jakieś wahnięcie dziwne...

ale nie to mnie nie pokoi bo program można poprawić , gorzej że ten seryjny podobnie leci tylko trochę niżej ...

Co może nie domagać w tym samochodzie że w pewnym momencie zaczyna mu tak brakować mocy ?

Witam Kolego

Wykres z tego co widać jest od mastersa więc od kogoś kto na pewno lipy nie zrobił i nigdy nie zrobi. Ten gość modził auta jak niektórzy jeszcze w PL nie wiedzieli co to jest chiptuning. Z drugiej strony wykres wygląda tak jakby autu coś dolegało jeszcze przed programem bo widać po pomiarze serii. Wątpię że Masters wystroił niesprawne auto. Wg. mnie coś z turbiną przeładowanie chwilowe a później ok jest . Ps. Jak kupisz auto to może podjedź do Pana Marka Mastersa z wykresem to zerknie i może coś poprawi itp. Swoją drogą dziwna sprawa naprawdę. Powodzenia w zakupie wg. mnie mega dobry wybór brata auto super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geometria się przycina, kreski bardzo stare więc nie wiadomo jak to teraz wygląda, profilaktycznie targuj na regenerację sprężarki. Przy odrobinie szczęścia wyczyścisz i będzie ok.


Wątpię że Masters wystroił niesprawne auto.

a jednak to zrobił, chyba że wykres był tzw roboczy.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geometria się przycina, kreski bardzo stare więc nie wiadomo jak to teraz wygląda, profilaktycznie targuj na regenerację sprężarki. Przy odrobinie szczęścia wyczyścisz i będzie ok.

Wątpię że Masters wystroił niesprawne auto.

a jednak to zrobił, chyba że wykres był tzw roboczy.

Witam na to wszystko wygląda. Ja osobiście zapytał bym u źródła. Zadzwonił bym i pogadał ale to tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...