Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lekkie szarpanie przy wkręcaniu się na obroty


wabiczek3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem posiadaczem 1.8T

2 dni temu zaczął mi szarpać na LPG np przy wyprzedzaniu czyli jak depne to tak nie bardzo chce iść do przodu.

Dodam, że na PB jest ok.

Filtr fazy lotnej zmieniłem, fazy ciekłej mam zamiar dopiero ;)

Myślicie, ze LPG mogło się rozregulować ? reduktor KME SIlver.

Swiece zmieniane 2 tyg temu.

W piątek jadę trase 1000 km i muszę to jakoś ogarnąć.

Pomocy ;)

Edytowane przez wabiczek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak większość usterek . Pojawiają się z dnia na dzień. Podepnij kompa zobacz co wyjdzie oraz podjedź do gaziarza niech zerknie na mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jednak zmiana koncepcji. Na gazie i na benzynie nie ma takiej mocy jak powinien.

Dodam, że już tak miałem ze dwa miesiące temu i okazało się, że kabel od czujnika N75 był uszkodzony i wężyk podciśnienia spadł z zaworu upustowego.

Dzisiaj sprawdzałem ten wężyk i jest wszystko ok.

Wczoraj odczytałem błędy i wyszły takie :

16795 - Wtrysk dodatkowego powietrza nieprawidłowy przepływ brak osprzetu/nie zwiazany ze sprzetem

17965 - Ciśnienie doładowania - przekroczona granica regulacji brak osprzetu/nie zwiazany ze sprzetem - BŁĄD SPORADYCZNY

16524 - Sonda Lambda brak zmian napięcia (strona 1 czujnik 2) brak osprzętu/nie zwiazany z osprzetem

To było wczoraj w południe, ale od wczoraj zrobiłem 150 km i dzisiasz ponownie odczytałem błędy i wyszedł jeden :

16497 - Czujnik temperatury zasysanego powietrza wysokie napięcia brak osprzętu/nie zwiazany ze sprzetem

Teraz pytanie kto miał taką sytuacje, że mu fure muliło i czym to może być spowodowane ?

28.07 jade na wakacje więć traske 1500 km pewnie zrobie i chciałbym ją zrobić sprawnym samochodem- POMOCY ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...