Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co sadzicie o telefonach kruger&matz


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie,co sadzicie o tel tej firmy.wasze opinie i doswiadczenia z ta firma bym chcial poznac,nie istotne czy to android czy windows jest programem operacyjnym.

ja osobiscie nie mam za dobrego slowa o nich bo kupilem dwa tel kruger&matz soul i live2 i tel same sie wylaczaja.tel mam juz dwa mc i kazdy z nich juz byl dwa razy w servisie i servis mowi ze juz naprawiony i ze jest juz wszystko oki.dobrze ze za trzecim razem jak trafia do servisu to chyba mi beda musieli kase oddac i zabrac sobie te telefony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygralem tableta ich i slaby, jak sie laduje to musi byc wlaczony , lol . ale za darmo to spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka. Znajomy ma i jak ktoś do niego dzwoni, to telefon sam odrzuca rozmówcę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jakiś super wymagań co do telefonów. Na obecne czasy byleby był android. Z krugera soul byłem b.zadowolony, w miarę zdjęcia, ładny wyśietlacz, mega lekki i cienki, żadnych problemów. Po roku pierwszy raz wyciągłem z etui bo się zawiesił. Efekt taki, że podczas wyciągania bateri spadł mi z 15cm na biurko i po ekranie :grin: Zastąpiłem evolveo strongphone q4 - po 2 tyg. na wakacjach mogę stwierdzić, że aparta 8mpix daje radę[nie porównuję z lustrzanką, bo to inna bajka), noi bateria na duży + :wink:

Edytowane przez Steav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...