Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co to jest? Jewelultra Diamondbrite (stage1 & 2)


McArius

Rekomendowane odpowiedzi

Od szwagra ktòry pracował w car detailingu na wyspach dostałem takie coś

9f8cb8d32ec12485med.jpg

c577d71ab3d9c75dmed.jpg

ten z jedynką to jak mniemam cleaner, a na tym z dwòjką wyczytałem że to jest sealant.

Teraz pytanie laika - czym się ròżni sealant odd wosku? Czy po sealancie też kładzie się wosk?

P.S. Szwagier twierdzi że robili tym superbryki, Bentleye, Lotusy i inne cuda - mniemam że Audicy nie zaszkodzi i na nowy lakier można kłaść? Ma ktoś doświadczenie z tymi/podobnymi środkami?

Edytowane przez McArius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie od wujka Google.

System zabezpieczenia lakieru i tapicerki z gwarancją na 6 lat, który od wielu lat wygrywa wszystkie testy i jest certyfikowany przez największych producentów samochodów aut luksusowych z całego świata

2 etapowa technologia ochrony lakieru Diamondbrite® jest wysoce zaawansowanym systemem do ochrony lakieru samochodowego. Dzięki udoskonalanemu przez ponad 30 lat składowi oraz przeprowadzanych wielokrotnych testach w ekstremalnych warunkach atmosferycznych, takich jak surowe, skandynawskie mrozy czy pustynne upały i kurz, Diamondbrite® jest w stanie zapewnić wspaniały wygląd Twojemu samochodowi w każdej sytuacji

Przed czym chroni Diamondbrite®

Po użyciu Jewelultra Diamondbrite®, lakier Twojego samochodu zostaje pokryty warstwą ochronną, która jednocześnie nadaje mu diamentowy połysk. Diamondbrite® został przetestowany jako doskonałe zabezpieczenie przed:

osadami ulicznymi

solą drogową

kwaśnymi deszczami

zanieczyszczeniami środowiskowymi

sokami roślinnymi z liści drzew

płynami owadobójczymi

ptasimi odchodami

trwale nabłyszcza lakier

pojazd znacznie mniej się brudzi i z łatwością czyści

utratą nasycenia koloru spowodowanym promieniami słonecznymi

Zachowaj diamentowy połysk swojego samochodu już po jednorazowym zastosowaniu Jewelultra Diamondbrite®! By utrzymać wspaniały wygląd jak z salonu wystarczy umyć auto Szamponem Samochodowym Jewelultra Diamondbrite®. Jedyne, o czym musisz pamiętać to comiesięczne użycie Środka Konserwującego. Oba produkty są dostarczane podczas pierwszej aplikacji ochronnej Diamondbrite®.

Lackversiegelung.jpg

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... mój wujek google nie był tak pomocny jak twój... ale, ale cytat ze strony producenta zawsze będzie twierdził że to ósmy cud świata, podczas gdy mi zależy na jakiejś opinii z fizycznego użytkowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie strona producenta tylko firmy która stosuje jego środki, ale to na jedno wychodzi bo towar chcą opchnąć.

Jak chcesz obejrzyj dokładnie, nie chciałem im reklamy robić ale możesz z ciekawości zadzwonić i zapytać ile usługa kosztuje :)

http://www.a-s-t.pl/oferta.php#

Auto Spa [emoji14]

A co do opinii z nakładania itp.

Co ze szwagrem zrobiłeś :)

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do opinii z nakładania itp.
Co ze szwagrem zrobiłeś :)

DOBrEe ... Szwagier wrocił do Polandii:) No a z opowieści wynika że brytole to fleje i nie dbają o samochody (z wyjątkami potwierdzającymi regułę) i nieraz byle syfem wystarczyło samochód przejechaać żeby angolowi koparka opadła :)

Edytowane przez McArius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za free masz to smaruj. Kupować bez sensu bo jest cała plejada lepszych środków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za free masz to smaruj. Kupować bez sensu bo jest cała plejada lepszych środków.

Pewnie i wysmaruję, choćby na test. Swoją drogą czego warto użyć na czerwony, nowy lakier? bez jakiejś fanaberii ale też nie po jakiejś taniości ala market/k2/autoland ?

---------------------------

No to wysmarowałem auto "tym czymś". Efekt naprawdę więcej niż zadowalający. Dodatkowo bardzo łatwo się tym Diamondbrite'em pracuje - idealne do ręcznej roboty.

Efekt na aucie jest taki (szkoda tylko że słońce za chmurami i efekt na foto nie jest pełny)

fmhcop44.jpg

Edytowane przez McArius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "tańszych" świetnie sprawdza Zymol Rouge, z droższych i bezobsługowych powłoka kwarcowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...