Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czujnik ciśnienia pompki centralnego zamka


JimmyHe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na wstępie dodam iż przeszukałem znaczną część forum jednak nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Mam problem który objawia się tym iż przy zamykaniu drzwi pompka pracuje prawidłowo zamknie rygle i się wyłącza, jednak jeżeli chcę otworzyć auto pracuje dość długo, z tego powodu w mojej poprzedniej pompce padł wirnik. Kupiłem nową pompkę włożyłem jednak okazało się iż końcowa literka się nie zgadza - wszystko z początku działało prawidłowo jednak po zamknięciu klapy bagażnika lub drzwi kierowcy pompka nie chciała otwierać auta, włączał się seryjny alarm (kierunkowskazy). Wymieniłem same części grafitowe i na mojej starej pompce wszystko gra - ładnie zamyka auto lecz ma problem z otwarciem a dokładniej z wyłączeniem się po otwarciu drzwi. Skoro przy zamykaniu wszystko jest w porządku to jak mniemam przewód nie może być nigdzie uszkodzony więc chciałbym się zapytać czy orientuje się ktoś gdzie jest czujnik nadciśnienia w pompce który ją wyłączy ? tak myślę iż to może być przyczyną pewnie jakiś zimny lut.

Dodam jeszcze iż problem się zaczął od klapy bagażnika nie chciała się zamknąć i pompka dość długo pracowała - elektryk partacz wstawił centralny i klapa bagaznika nie otwiera się wcale ale trzeba przetrzymać przycisk otwierania drzwi na pilocie wówczas się otworzy.

Pozdrawiam.

Edytowane przez JimmyHe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czujnik masz w pompce. Na zdjęciu nad cyferką 3 jest pod klapką. Tam masz blaszki. Jedną musisz podgiąć. Jak rozbierzesz to będziesz wiedział o co chodzi.

20e76fdcf08b39cc5c9f2552f720708a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...