Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Da się odkleić brewki przyklejone do świateł?


cichy1989

Rekomendowane odpowiedzi

heheh nie stać mnie narazie na taki bajer więc puki co musze sie pozbyć paskudnych brewek :decayed: jak ktoś ma sposób to chętnie wypróbuje :tongue4:

p.s. nie wiem czym były klejone bo jak kupiłem niunie to juz były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja użyłem grubej żyłki ..ale do momentu jak nie powcinała mi sie w paluchy...poźniej poleciałem na całości i było zrywanie na chama :decayed:

Lmapy masz ze szklanym kloszem wiec nie musisz sie martiwć , że to czy tamto ... ja miałem wtedy plastikowy( sonary) i po oderwaniu zostały mi pękniecia ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw weź i polej ciepłą wodą, klej powinien trochę puścić. A potem żyłka i powinny zejść :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw weź i polej ciepłą wodą, klej powinien trochę puścić. A potem żyłka i powinny zejść :tongue4:

Jak źle podetnie żyłką to zostaną mu kawałki kleju na kloszu lampy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak coś to będzie się dało ten klej zeskrobać żeby było bez śladu? :gwizdanie:

Zależy jaki klej ..

Ja usuwałem resztki gumką do ścierania :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak będzie miał klej to benzyna ekstrakcyjna i powinien zejść. W ostateczności owijasz śrubokręt w szmatkę i delikatnie skrobiesz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie juz tak boisz aby lampy ze zepsuc, to podjedz to jakiegos zakladu (np z szybami samochodowymi) oni maja rozne srodki na takie badziewia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak chyba zrobie bo brewki też chce całe bo to są Kamei szkoda by było "zepsuć" :kox: ten klej wygląda jak czarna guma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czarna guma ? Hmmm... sciągałem już coś takiego. To jest jakaś odmiana silikonu chyba. Powinno pójść bez problemu. Użyj tak jak pisałem żyłki a to co zostanie na kloszu to jak złapiesz za to i pociągniesz to zejdzie (będzie się ciągło ale nie będzie problemu z odklejeniem od klosza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom to jest właśnie chyba jakiś silikon... Ok dzieki :) Dzisiaj się z tym pomęcze[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 09:55_________________________________________________Ok udało mi się ściągnąć te brwi. Troche żyłką próbowałem ale prawie całą robotę odwaliłem podważając nożykiem :naughty: brwi jak nowe lampy bez zarysowań :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...