Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 USA regulacja przednich reflektorów


rickons

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukałem na forum ale nie mogę znaleźć informacji o rzeczy która mnie zaciekawiła w moim A4.

W ostatnim czasie kupiłem A4 b5 w wersji USA bogato wyposażona(elektryka ,climatronic, szyberdach, quattro itd) i zdziwiło mnie że nie posiada potencjometru do regulacji przednich lamp. Dołączam zdjęcie deski rozdzielczej: http://www.directupload.net/file/d/4047/nnvkst65_jpg.htm . Czy ktoś z was koledzy koleżanki nie orientuje się czy to autko w ogóle nie posiada regulacji lamp(jedynie manualnie), czy jest wyposażone w jakąś samoregulację lamp i jeśli tak w jaki sposób mogę to sprawdzić??

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz xenony albo spryskiwacze lamp?? jak masz to z dużym prawdopodobieństwem masz też samopoziomowanie. ale dodam od siebie, że np auta na rynek szwajcarski w ógole nie mają regulacji lamp i ja u siebie musiałem dokładać, silniczki wiązkę itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam spryskiwacze lamp przednich, w samochodzie są wymienione lampy przednie z amerykańskich na europejskie ale niestety na najstarsze H4. Samochód został zakupiony w Ameryce i sprowadzony do Niemiec i tam jeździł od nowości więc pewnie właściciel aby samochód mógł przejść przegląd zmienił lampy. Podejrzewam że nie miała xenona ponieważ to jest 98r jeszcze przed 2 liftem. W instrukcji obsługi również nie am tego przełącznika wyszczególnionego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź bo może jest samopoziom. Wtedy wymienisz lampy i śmigasz na ksenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób mam to sprawdzić gdzie szukać jakichś silniczków czy czujników??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujniki powinieneś mieć przy tylnej osi i przedniej, z przodu jest to chyba po lewej stronie takie jakby ramię łączące któryś z wahaczy dolnych z karoserią, wpisz b5 układ samopoziomowania i coś ci powinno podpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...