Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] regulacja xenonow


stray1

Rekomendowane odpowiedzi

Cze dzis bylem na przegladzie i diagnosta powiedzial mi ze mam zle ustawione swiatla ,potem jak sprawdzilem swiatla dlugie swieca do srodka .Chcialem wyregulowac je manualnie ale krece w kazda strone a one nie ruszja sie .niewiem co robic. Od czego powinienem sprawdzic czemu regulacja nie dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie regulowal Ci swiatel na przegladzie?

Moje jak byly zle ustawione to wzial imbus i sam wyregulowal.

Jesli nie dziala Ci regulacja z kabiny to posprawdzaj kostki przy reflektorach, może coś nie łączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem... nie możesz nawet ręcznie tego wyregulować? kręcąc tymi śrubami co reguluje się wkłady? :blink: to czy masz xenon czy nie raczej nie ma znaczenia. A jeśli Ci nie działa regulacja z kabiny, może masz silniczki zepsute. regulacja z kabiny to najmniejszy problem. Dziwi mnie że nie da się tego ręcznie wyregulować :mysli: Chodzi Ci A6? tak jak masz w opisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam a6 ogolnie niewiem gdzie sie znajduje regulacja w kabinie i czy taka jest ? Z tego co napisales mozna wyregulowac je recznie bardzo sie ciesze .Zaraz lece sprawdzic.[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 17:32_________________________________________________znalazlem regulacje na klucz imbusa 6 wkladany od gory,Czy uzywajac tej regulacji moge prawidlowo wyregulowac swiatla do mijaniai i drogowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem regulacje na klucz imbusa 6 wkladany od gory,Czy uzywajac tej regulacji moge prawidlowo wyregulowac swiatla do mijaniai i drogowe.

lampa2lq1.jpg

w363.png

lampa3vz7.jpg

w359.png

Masz na myśli to :wink4: Tak tymi pokrętłami regulujesz wkład lampy i soczewkę :wink4: Przynajmniej tak jest w A4 B5, ale w A6 też tak powinno być to jedna firma :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem... nie możesz nawet ręcznie tego wyregulować? kręcąc tymi śrubami co reguluje się wkłady? :blink:

Co do manualnej regulacji (tymi pokrętłami) to nie zawsze działa. Jak byłem na przegladzie i diagnosta regulował mi te światła, to mówił że czasami przyjeżdzają do niego ludzie by wyregulować ale się nie da. Poprostu można zerwać te śruby do regulacji i nici z manualnej regulacji. Będziesz wtedy kręcił a soczewka nawet nie drgnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze dzis bylem na przegladzie i diagnosta powiedzial mi ze mam zle ustawione swiatla ,potem jak sprawdzilem swiatla dlugie swieca do srodka .Chcialem wyregulowac je manualnie ale krece w kazda strone a one nie ruszja sie .niewiem co robic. Od czego powinienem sprawdzic czemu regulacja nie dziale.

jesli masz ori ksenony to w kabinie raczej nie bedziesz mial regulacji wysokosci gdyz ksenony maja system samopoziomowania :) ale na pewno kazda lampa posiada mechaniczna regulacje w pionie i poziomie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze dzis bylem na przegladzie i diagnosta powiedzial mi ze mam zle ustawione swiatla ,potem jak sprawdzilem swiatla dlugie swieca do srodka .Chcialem wyregulowac je manualnie ale krece w kazda strone a one nie ruszja sie .niewiem co robic. Od czego powinienem sprawdzic czemu regulacja nie dziale.

jesli masz ori ksenony to w kabinie raczej nie bedziesz mial regulacji wysokosci gdyz ksenony maja system samopoziomowania :) ale na pewno kazda lampa posiada mechaniczna regulacje w pionie i poziomie...

Dokładnie! Jak masz ori xenony to w środku regulacji nie ma. Jest automatyczna przy zawieszeniu a dokładnie lewy przedni wahacz i prawy tylny! :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...