Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] regulacja xenonow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze dzis bylem na przegladzie i diagnosta powiedzial mi ze mam zle ustawione swiatla ,potem jak sprawdzilem swiatla dlugie swieca do srodka .Chcialem wyregulowac je manualnie ale krece w kazda strone a one nie ruszja sie .niewiem co robic. Od czego powinienem sprawdzic czemu regulacja nie dziale.

Opublikowano

To nie regulowal Ci swiatel na przegladzie?

Moje jak byly zle ustawione to wzial imbus i sam wyregulowal.

Jesli nie dziala Ci regulacja z kabiny to posprawdzaj kostki przy reflektorach, może coś nie łączy.

Opublikowano
  • Autor

Niedziala mi regulacja z kabiny i niewiem gdzie ona sie znajduje .Znalazlem regulacje oswietlenia deski rozdzielczej i nic pozatym.Czy mozna ustawic xenony samemu,bo w tej chwili nie jestem w kraju.

Opublikowano

Nie rozumiem... nie możesz nawet ręcznie tego wyregulować? kręcąc tymi śrubami co reguluje się wkłady? :blink: to czy masz xenon czy nie raczej nie ma znaczenia. A jeśli Ci nie działa regulacja z kabiny, może masz silniczki zepsute. regulacja z kabiny to najmniejszy problem. Dziwi mnie że nie da się tego ręcznie wyregulować :mysli: Chodzi Ci A6? tak jak masz w opisie?

Opublikowano
  • Autor

Mam a6 ogolnie niewiem gdzie sie znajduje regulacja w kabinie i czy taka jest ? Z tego co napisales mozna wyregulowac je recznie bardzo sie ciesze .Zaraz lece sprawdzic.[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 17:32_________________________________________________znalazlem regulacje na klucz imbusa 6 wkladany od gory,Czy uzywajac tej regulacji moge prawidlowo wyregulowac swiatla do mijaniai i drogowe.

Opublikowano

znalazlem regulacje na klucz imbusa 6 wkladany od gory,Czy uzywajac tej regulacji moge prawidlowo wyregulowac swiatla do mijaniai i drogowe.

lampa2lq1.jpg

w363.png

lampa3vz7.jpg

w359.png

Masz na myśli to :wink4: Tak tymi pokrętłami regulujesz wkład lampy i soczewkę :wink4: Przynajmniej tak jest w A4 B5, ale w A6 też tak powinno być to jedna firma :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie sprawdzilem drugi raz i mam tylko jedno pokretlo do regilacji w xenonie,ale dlapernosci sprawdze na alegro

Opublikowano

Nie rozumiem... nie możesz nawet ręcznie tego wyregulować? kręcąc tymi śrubami co reguluje się wkłady? :blink:

Co do manualnej regulacji (tymi pokrętłami) to nie zawsze działa. Jak byłem na przegladzie i diagnosta regulował mi te światła, to mówił że czasami przyjeżdzają do niego ludzie by wyregulować ale się nie da. Poprostu można zerwać te śruby do regulacji i nici z manualnej regulacji. Będziesz wtedy kręcił a soczewka nawet nie drgnie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cze dzis bylem na przegladzie i diagnosta powiedzial mi ze mam zle ustawione swiatla ,potem jak sprawdzilem swiatla dlugie swieca do srodka .Chcialem wyregulowac je manualnie ale krece w kazda strone a one nie ruszja sie .niewiem co robic. Od czego powinienem sprawdzic czemu regulacja nie dziale.

jesli masz ori ksenony to w kabinie raczej nie bedziesz mial regulacji wysokosci gdyz ksenony maja system samopoziomowania :) ale na pewno kazda lampa posiada mechaniczna regulacje w pionie i poziomie...

Opublikowano

Cze dzis bylem na przegladzie i diagnosta powiedzial mi ze mam zle ustawione swiatla ,potem jak sprawdzilem swiatla dlugie swieca do srodka .Chcialem wyregulowac je manualnie ale krece w kazda strone a one nie ruszja sie .niewiem co robic. Od czego powinienem sprawdzic czemu regulacja nie dziale.

jesli masz ori ksenony to w kabinie raczej nie bedziesz mial regulacji wysokosci gdyz ksenony maja system samopoziomowania :) ale na pewno kazda lampa posiada mechaniczna regulacje w pionie i poziomie...

Dokładnie! Jak masz ori xenony to w środku regulacji nie ma. Jest automatyczna przy zawieszeniu a dokładnie lewy przedni wahacz i prawy tylny! :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.