Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audi a4 b5 zmiana przodu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam mały problem a mianowicie parę dni temu przejechałem się przodem mojej audiczki po barierce energochłonnej do wymiany idzie pas przedni chłodnica zderzak błotniki lampy i maska zastanawiam się własnie czy te elementy będą pasowały z A4 po lifcie do mnie bo z tego co słyszałem te elementy trochę się różniły zaczepami i miejscami na śruby czy możecie mi coś doradzić w tym temacie z góry dziękuje

Opublikowano

Ja bym wrzucał z lifta lampy i zderzak.. A resztę z wersji przedliftem ;)

Aby zmontować lampy zespolone musisz rezac błotnik, aby zmontować zderzak z lifta trzeba zakupić zderzak wraz ze ślizgami. W dziale warsztat zrób to sam są tematy jak wymienić lampy i zderzak an poliftowy.

I na moje oko nie ma sensu ładować maski i błotników bo efekt taki sam a nie jestem pewny czy czasem błotniki nie mają inaczej rozłożonych otworów mocowania górnego.

Edytowane przez Musafa

Opublikowano
  • Autor

a maska po lifcie sie czyms rozni no to blotniki wiem ze sie roznia kierunkowskazami

Opublikowano

Raz jest deko inny grill ale śmiało pasuje z lifta do przedlifta, błotniki kierunkami ale też i mocowaniem.

Przeczytaj temat o błotnikach:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/317108-blotniki-zderzak-poliftowy-do-przedlifta/?hl=b%B3otniki

Tu jest jak zmontować lampy zespolone (lift) do przedlifta:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/8869-reflektory-zespolone-po-ii-lifcie-rezanie-i-montaz/?hl=b%B3otniki

Opublikowano

maske mozna dac od polifta, tylko trzeba wtedy pamietac o spryskiwaczach ktore sa pod maska a nie na, wtedy tez podszybie na liftowe pasowalo by dac ktoro ma wciecia na spryskiwacze aby woda w nie nie nawalała
blotniki dodatkowo maja szeroki kawałek listwy na dole wiec nijak to bedzie pasowalo do waskich listew drzwi przedliftowych

Edytowane przez pioteros

Opublikowano

listwe można zmienić bez problemu ;)

maska ma właśnie spryski od dołu i możesz bez problemu pokusić się o mgiełki, chyba tyle na plus

lampy oczywiście II FL Valeo,

błotnik różni się tylko kierunkiem, więc masz 3 opcje do wyboru, przedlift, I FL i II FL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.