Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi a4 b5 zmiana przodu


marcinwojtowicz27

Rekomendowane odpowiedzi

mam mały problem a mianowicie parę dni temu przejechałem się przodem mojej audiczki po barierce energochłonnej do wymiany idzie pas przedni chłodnica zderzak błotniki lampy i maska zastanawiam się własnie czy te elementy będą pasowały z A4 po lifcie do mnie bo z tego co słyszałem te elementy trochę się różniły zaczepami i miejscami na śruby czy możecie mi coś doradzić w tym temacie z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wrzucał z lifta lampy i zderzak.. A resztę z wersji przedliftem ;)

Aby zmontować lampy zespolone musisz rezac błotnik, aby zmontować zderzak z lifta trzeba zakupić zderzak wraz ze ślizgami. W dziale warsztat zrób to sam są tematy jak wymienić lampy i zderzak an poliftowy.

I na moje oko nie ma sensu ładować maski i błotników bo efekt taki sam a nie jestem pewny czy czasem błotniki nie mają inaczej rozłożonych otworów mocowania górnego.

Edytowane przez Musafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jest deko inny grill ale śmiało pasuje z lifta do przedlifta, błotniki kierunkami ale też i mocowaniem.

Przeczytaj temat o błotnikach:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/317108-blotniki-zderzak-poliftowy-do-przedlifta/?hl=b%B3otniki

Tu jest jak zmontować lampy zespolone (lift) do przedlifta:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/8869-reflektory-zespolone-po-ii-lifcie-rezanie-i-montaz/?hl=b%B3otniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maske mozna dac od polifta, tylko trzeba wtedy pamietac o spryskiwaczach ktore sa pod maska a nie na, wtedy tez podszybie na liftowe pasowalo by dac ktoro ma wciecia na spryskiwacze aby woda w nie nie nawalała
blotniki dodatkowo maja szeroki kawałek listwy na dole wiec nijak to bedzie pasowalo do waskich listew drzwi przedliftowych

Edytowane przez pioteros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwe można zmienić bez problemu ;)

maska ma właśnie spryski od dołu i możesz bez problemu pokusić się o mgiełki, chyba tyle na plus

lampy oczywiście II FL Valeo,

błotnik różni się tylko kierunkiem, więc masz 3 opcje do wyboru, przedlift, I FL i II FL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...