Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd samopoziomowania lamp


czester11

Rekomendowane odpowiedzi

Mam błąd samopoziomowania lamp z ikona żółta na fisie .

Błąd ma postać zwarcie do masy silniczek prawy i to samo lewy.

Z tego co wiem poprzednik zmienił lampy na depo ale nie zrobił adaptacji czy możliwe że spalone są solniczki .Po skasowaniu błąd powraca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić ale samopoziom nie będzie działał w lampach depo, przynajmniej tak było u mojego kumpla jak kupił samochód miał jakieś chińskie lampy i dopiero po wymianie na ori bixenon wszystkie problemy jak ręką odjął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego sie wlasnie obawialem bo poprzedniemu wlascicielowi szkoda bylo na 1 lampe i wolal kupic dwie urzywki depo i pozbyl sie bixenonu . a w jaki sposob mozna sprawdzic silniczki ??

Na podłączyłem silniczki wywala błąd.

Na odpietych kostkach silniczka również wywala że jest zwarcie. Dopiero po wyjęciu bezpiecznika spokój.

Czy możliwe że coś jest nie tak w instalacji?

Edytowane przez czester11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj numer błędu

jeśli nie są podłączone silniczki bo w lampach ich nie ma to jak chcesz to naprawić ?? Nie da się

Musisz zapakować ORI lampy XENON z silniczkami wykasować błędy podpiąć jak należy zrobić nastawy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy są depo z silniczkami.

Chodziło mi o to że z podpieta kostka silniczka i bez niej wywala błędy sprawdzę numer i napiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie lamp potrzeba zrobić nastawy żeby zaadoptować silniczki robiłeś nastawy - adaptacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastawow i adaptacji nie mozna zrobic bo wywala blad jak nizej

01535 - Control Circuit for Right Headlight Range Adjusting Motor (V49)
010 - Open or Short to Plus - MIL ON


01534 - Control Circuit for Left Headlight Range Adjusting Motor (V48)
010 - Open or Short to Plus - MIL ON

Ja nie zmienialem lamp tylko poprzedni wlasciciel. I odkad go kupilem swiecila sie kontrolka na fisie .

Niby zwarcie do plusa ale po odpieciu kostek 4 pinowych z silniczka nadal blad wyskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tak jak mówiłem nic nie poradzisz, nie zrobisz adaptacji na tych lampach. Wywal je w kosmos i załóż ori xenon lub bixenon i będzie śmigać. Mój kolega męczył się z takimi lampami depo miesiąc i nic nie poradził, musiał wymienić na ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tak jak mówiłem nic nie poradzisz, nie zrobisz adaptacji na tych lampach. Wywal je w kosmos i załóż ori xenon lub bixenon i będzie śmigać. Mój kolega męczył się z takimi lampami depo miesiąc i nic nie poradził, musiał wymienić na ori

Mylisz sie kolego.

Wyszukałem na formu post jednego z forumowiczow ktoremu rowniez kazano wywalic lampy a sam znalazl odpowiedz . Napisze ponizej zeby potomni wiedzieli co i jak a MOD nie ch przeniesie najwyzej temat do odpowiedniego dzialu.

A wiec sprawa wyglada tak .

Po zmianie lamp na zamienniki DEPO nie działa nam poziomowanie i wywala bledy silniczkow poniewaz jest inaczej podlaczona kostka silniczka.

Jedyne co trzeba zrobic to w kostce 5-pinowej w ktorej mamy 4 kabelki kabelek bialy przepinamy na ostanie miejsce czyli mozliwe wolne.

Po tym zabiegu nadal mamy ikone ale oznacza juz tylko ze nie jest ustawiony poziom auta.

Robimy nastawy w menu 55 i wszyskto smiga jak nalezy.

To tyle w temacie lamp. Temat do zamkniecia. :banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...