Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 96 z systemem Skorpion 2000A ZM1


titanx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej... .Witam forumowiczów.Mam problem z A4 które niedawno kupiłem.Otóż migacze święcą światłem ciągłym;nie przerywają.Mam system alarmowy Skorpion,jednak nawet dioda w nim nie świeci.Nie reaguje także na pilota .Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności to zajdź do działu regulamin a potem przywitaj się na Newbie bo zaraz jakiś moderator zamknie Twoje zapytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci.Problem ten mnie załamuje.Nowe autko,a juz cos nie działa.Czyli zaczynam szukać przekaźników... Można zupełnie odłączyć alarm od auta;tak by nic się nie popsuło i samochód wrócił do stanu zanim alarm się w nim znalazł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli alarm został założony zgodnie ze sztuka, i nikt niczego po drodze nie spartolił, to usterka kierunkowskazów nie powinna byc powiązana z obecnością alarmu w aucie.

Radzę sprawdzic włącznik świateł awaryjnych, bo z tego co się orientuję to przerywacz kierunków jest właśnie we włączniku.

Alarm można zdemontowac w każdej chwili.Jest tylko jeden warunek - trzeba się odrobinę orientowac w tym temacie :wink:

Sporo wiadomości o alarmach można znaleźc tu: http://www.elektroda.pl/rtvforum/forums.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :) :) :) Nio czas działać we furce ;)

[ Dodano: 04-02-2007, 15:58 ]

Stanieeeeek jestęś Wielki przez duże "W" !!! . DZIAŁA , DZIAŁA , DZIAŁA.Faktycznie przekaźnik w miejscu gdzie jest włącznik od awaryjnych.Ruszyło się w nim takie plastikowe maleństwo.Wystarczyło rozebrać i wsunąć na swoje miejsce i działa jak dziecko . Dziękuję ślicznie i pozdrawiam.Mam nadzieję zagościć tu na dłuuugi czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...