Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant 2.0 TDI CAGA Dotykowa Navi by Szymski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile dałeś za ten chip? jak chcesz zrobić rejestrator jazdy? fajna b8 ale nie podobają mi się przyciski i pokrętło na kokpicie, lepiej to wygląda na tunelu :P

Opublikowano
  • Autor

Po testach stwierdzam, że jest świetnie :)

Szczerze mówiąc w jedyne w co nie wierzyłem, to że spalanie ma spaść.

A spadło rzeczywiście i to diametralnie.

Ze średnio 7,5 litra na 6,4 litra :)

Jestem mega zadowolony.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ladny Kombiaczek. Ja tez chcialem Kombi, ale mojej Drugiej polowie podobaja sie sedany. Wiec ustalilismy ze model i silnik ja wybieram, a ona bude. Kompromis malzenski. Mam pytanko odnosnie tylnich lamp led. Zdarzylem zauwazyc ze w kazdym audi ledy tylne byly w komplecie z ksenonami, u Ciebie nie zauwazylem spryskiwaczy w zderzaku, i brak tylnych led. Przednie ksenonki tez dokladane Miales? Chcialbym tez sobie zalozyc tyl led i przod ksenon. I o ile pod ksenon znalazlem czytelny opis na forum, to do led cos tam nie do konca dziala. Jakas czesc lampy nie swieci przy hamowaniu o ile dobrze pamietam. Jak to sie sprawuje u Ciebie? Duzo roboty z tym bylo?

Edytowane przez bashful

Opublikowano

Hej,fajny ogarnięty kombiaczek,powiedz mi na jakiej zasadzie ten chip działa?

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ladny Kombiaczek. Ja tez chcialem Kombi, ale mojej Drugiej polowie podobaja sie sedany. Wiec ustalilismy ze model i silnik ja wybieram, a ona bude. Kompromis malzenski. Mam pytanko odnosnie tylnich lamp led. Zdarzylem zauwazyc ze w kazdym audi ledy tylne byly w komplecie z ksenonami, u Ciebie nie zauwazylem spryskiwaczy w zderzaku, i brak tylnych led. Przednie ksenonki tez dokladane Miales? Chcialbym tez sobie zalozyc tyl led i przod ksenon. I o ile pod ksenon znalazlem czytelny opis na forum, to do led cos tam nie do konca dziala. Jakas czesc lampy nie swieci przy hamowaniu o ile dobrze pamietam. Jak to sie sprawuje u Ciebie? Duzo roboty z tym bylo?

Są spryski :) źle patrzysz. Xenon jest seryjny z przodu. Do 2009 roku dopłata za ledy z tyłu była osobno i wielu nie brało.

Z tyłu roboty jakieś 7-8 godzin ale mieliśmy dużo problemów :)

Hej,fajny ogarnięty kombiaczek,powiedz mi na jakiej zasadzie ten chip działa?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Chipa po miesiącu testów odesłałem. Miał wadę która objawiała się tym, że przy redukcji z 6 na 5 na autostradzie i dodaniu gazu na max obroty najpierw rosły, potem malały i znowu rosły. Niby nic, ale chip miał nie mieć wpływu na takie rzeczy więc oddałem z tytułu rękojmi :)

Opublikowano

Do 2009 roku dopłata za ledy z tyłu była osobno i wielu nie brało.

do połowy 2009 roku po prostu nie oferowali ledów z tyłu.. dopiero później pozmieniali kilka rzeczy, w tym przy ksenonie zastosowano tylne ledy - a nie jak dotychczas żarówki.

Opublikowano
  • Autor

Do 2009 roku dopłata za ledy z tyłu była osobno i wielu nie brało.

do połowy 2009 roku po prostu nie oferowali ledów z tyłu.. dopiero później pozmieniali kilka rzeczy, w tym przy ksenonie zastosowano tylne ledy - a nie jak dotychczas żarówki.

Mogło tak być.

Jak to auto wychodziło miałem 18 lat i wtedy interesowały mnie Astry F i Kadety :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.