Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] kratki/wloty obok halogenów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pacjent: a4 b7 został zmieniony zderzak z seryjnego na s4/s-line zderzak był kompletny wraz z halogenami/kratkami/spryskami/grilem

lecz po zamontowaniu zaslepka ktora znajdowała sie po lewej stronie w seryjnym nie pasuje a po prawej stronie trzeba było podciac od seryjnego

interesuje mnie jakie nr fabryczne moga miec te zaslepki/wloty powietrza czy jak to sie tam zwie do zderzaka s4:>

oczywiscie chodzi o ten plastik ktory sie znajduje pod kratka fabryczna

dla zbizenia tematu pokazuje fabryczny zderzak z zaznaczonymi elementami :>

95f4a7b9899c91caun0.jpg

w800.png

Opublikowano

Zrób zdjęcie nowego zderzaka ,bo zapewne chodzi Ci o zderzak od S-line :)

Opublikowano

Zrób zdjęcie nowego zderzaka ,bo zapewne chodzi Ci o zderzak od S-line :)

hmmm a zderzak S4 ( B7 ) różni sie czymś prócz grilla od S-line ( B7 ) :mysli:

wydaje mi sie że zderzak jest taki sam zarówno w S4 i S-line

Opublikowano
  • Autor

Zrób zdjęcie nowego zderzaka ,bo zapewne chodzi Ci o zderzak od S-line :)

hmmm a zderzak S4 ( B7 ) różni sie czymś prócz grilla od S-line ( B7 ) :mysli:

wydaje mi sie że zderzak jest taki sam zarówno w S4 i S-line

zderzak s4 i s-line jest taki sam róznica w grilu jet tylko

ale mi chodiz o to to znajduje sie pod kratka lewa i prawa taki plasticzek/dolot powietrza chyba to jest :>

na jutro zrobie fote :>

Opublikowano

to się nazywa kierownica powietrza i on kieruje strugę powietrza na cooler ewentualnie coolery :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to się nazywa kierownica powietrza i on kieruje strugę powietrza na cooler ewentualnie coolery :wink4:

o własnie to :> jeszcze jakbys mi nr podał serwisowe to byłbym happy :>[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 23:44_________________________________________________lewa strona patrzac od przodu na auto

obraz012xc2.jpg

w800.png

w seryjnym miałem taka zaslepke lecz nie pasuje

czy w s4 jest podobna tylko ze inna? czy jest tu kierownica powierza jak z prawej strony?

obraz015ox5.jpg

w800.png

prawa strona niby dobrze wyglada podcieta kierownica powietrza od seryjnego

obraz013ti5.jpg

w800.png

bylem dzis w aso zamowic ta zasłonke z lewej strony i kierownice powietrza z ,prawej do zderzaka s4 asle gosciu chcial nr vin własnie od fabrycznego takiego zderzaka a ja nie mam - moze mnie ktos poratuje nr vin własnie z takim zderzkaiem to bede mogł zamowic to co tzreba :>

Opublikowano

Mi tez na forum nikt nie chciał napisac i jedynym rozwiązniame było sciagniecie takiej jednej kratki z innego audi pod hipermarketem. oto numer 8e0 807 681F lewa i 682F prawa. :) :) :)

Opublikowano
  • Autor

Mi tez na forum nikt nie chciał napisac i jedynym rozwiązniame było sciagniecie takiej jednej kratki z innego audi pod hipermarketem. oto numer 8e0 807 681F lewa i 682F prawa. :) :) :)

dzieki

te nr dotycza zaslepki i kierownicy powietrza do zderzaka s4?

Opublikowano

Mi tez na forum nikt nie chciał napisac i jedynym rozwiązniame było sciagniecie takiej jednej kratki z innego audi pod hipermarketem. oto numer 8e0 807 681F lewa i 682F prawa. :) :) :)

dzieki

te nr dotycza zaslepki i kierownicy powietrza do zderzaka s4?

To dotyczy kratek, jeśli chodzi o kierownice powietrza to ja jej w ogóle nie mam bo mam duży cooler. Ale są tylko dwa rodzaje. Bedziesz miał na końcu numeru albo literkę K albo N. Musisz sprawdzic jaki ty masz i zamówic przeciwny.[br]Dopisany: 02 Listopad 2008, 16:53_________________________________________________screen2gt4.th.jpgthpix.gif[br]Dopisany: 02 Listopad 2008, 20:27_________________________________________________screen3qg6.th.jpgthpix.gif

Opublikowano
  • Autor

tak wyglada kratka prawa do zderzaka s4/s-line jezeli auto posiada tylko 1ic

dzis odebrana :>

obraz048sa0.jpg

w800.png

obraz049ae0.jpg

w800.png

obraz050rl0.jpg

w800.png

porównanie 2 kratek

1.u góry dla wersji z 2ic pod nia jest dolot powierza/kierownica powietrza

2.na dole taka jak do mnie pasuje czyli do auta z 1ic bez kierownicy powietrza po prawej stronie

obraz053zr0.jpg

w800.png

po zamontowaniu

obraz054ka5.jpg

w800.png

jakby ktos kiedys szukał to nr jej 8E0 807 682 G 01C

obraz061yc2.jpg

w800.png

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Arturo, kupowałeś też kratkę na lewą stronę, czy podcinałeś tą ze starego zderzaka?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.