Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobry gazownik Olsztyn. Elbląg, Ostróda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Planuje wrzucić gaz do swojego 1.8 ADR. Nie znam się na tym więc szukam zaufanego zakładu który mnie nie oszuka. Celuje w porządną instalacje nie żadne druty. Może polecicie coś od siebie? Na tę chwilę mam na oku tylko cargaz z Olsztyna.

Opublikowano

Ja zakładałem w Olsztynie http://www.autogaz.olsztyn.pl/

ja ma 1,8t i kosztowąło mnie ok 2600 za BRC ogólnie polecam w ciągu dnia założyli i sądze ze do zwykłego 1,8 to bedzie duzo tańsza i nie potrzeba jakiegos specjalisty.

Opublikowano

Cześć różne opinie są na zakładanie lpg w serwisie u p.Predko.Ja zakładałem BRC w miejscowosci Kramerowo to jest jakieś 25km za Olsztynem w kierunku Mrągowa ljeżdzilem 2 lata bez zadnych przygód i sprzedałem samochód miałem silnik 2.6 ABC bardzo dobry fachowiec.

Opublikowano
  • Autor

Ogarnięci kolesie? Nie kombinują za dużo? Chce to zrobić porządnie i nie zaglądać pod maskę (prócz filtrów).

Opublikowano

Ja zakładałem w Olsztynie http://www.autogaz.olsztyn.pl/

ja ma 1,8t i kosztowąło mnie ok 2600 za BRC ogólnie polecam w ciągu dnia założyli i sądze ze do zwykłego 1,8 to bedzie duzo tańsza i nie potrzeba jakiegos specjalisty.

Ja też zakładałem tu do mojej 1.8t BFB, ogólnie jestem zadowolony spalanie klasa, moc też ok wszystko zrobione ładnie i estetycznie, ale jest małe ale...

To 3 samochód jaki tam wstawiałem, i teraz tak: szwagier ma dokładnie taki jak mój (wstawialiśmy rok po moim prosiłem o butle 60 kilka litrów bo u mnie taka weszła - powiedzieli, że zobaczą co tam wejdzie (pomimo moich próśb o taką butle jak u mnie, wstawili mniejszą, przełącznik gazu też nie tak jak chciałem, w komorze silnika plastiki pochlastali jak się im podobało kiepska regulacja, do tego jakieś śmieszne teksty, że turbo już na wykończeniu - dodam, że po kilku miesiącach samochód pojechał na kolejną regulacje by zwiększyć dawkę gazu bo wywalało błąd na kompie - moc wzrosła),

3 samochód: polo 1.4 instalacja wykonana estetycznie i całość pracuje bardzo dobrze

Wnioski: trzeba mega dokładnie ustalać każdy szczegół instalacji, i nie ma czegoś takiego, że "się zobaczy". W firmie jak widać są bardzo dobrzy gazownicy, ale i tacy, że szkoda gadać...

Edytowane przez radziodm

Opublikowano
  • Autor

No i bądź tu mądry. Dzięki za obszerną opinie. Słyszał ktoś może o gaszentrum z Porannej 21?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.