Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mdziaba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mdziaba

  1. Witam, Chce się podzielić może komuś się przyda. Po dynamicznej jeździ audik zaczął mi nie równo pracować, tak jakby jeden cylinder nie chodzil. Świece czarne opkopcone. Kupiłem jedna cewke używaną na podmianki i nic się nie zmieniło. Po jeździe próbnej pedał hamulca zrobił się dodatkowo twardy... Pewnie coś z serwo. Sprawdzone wężyki od kolektora do serwo i były całe. Okazało się że padł zaworek odpowietrzania skrzyni korbowej. Po wymianie autko śmiga. Dodatkowo wymieniłem świece ??
  2. nie mam jeszcze lpg nie długo zakładam więc wpisałem że mam
  3. Witam, mam wrażenie że moje BFB 1,8t powinno trochę być bardziej dynamiczne. Pierwszy raz robiłem logi, proszę o ocenę czy wszystko jest ok Statyczne: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Dynamiczne: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum czas od 27 bo miałem kilka problemów z laptopem Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  4. Witam, Czy ktoś z Olsztyna byłby w stanie pomóc zrobić logi? Odcina mi przy przyśpieszaniu itd. na benzynie i gazie
  5. PODMIENIAŁEM CEWKI BO MAM W ZAPASIE I BEZ ZMIAN
  6. Bardzo śmieszne, tak jakby zapłon wypadła przy ok 6 tys obr/min przy ostrym bucie. wiem kiedy odcina
  7. witam przy mocnym bucie powyżej 6 tys obr/min odcina i szarpie na gazie, a czasami nawet na benzynie jak jest w dłuższej trasie tez to samo miałem, silnik 1,8t AEB później postaram się wrzucić filmik.
  8. a dokładniej o co chodzi?
  9. nie mam czasu i możliwości zrobić logów, może za dwa tygodnie dopiero zrobię logi
  10. mdziaba odpowiedział(a) na Kriega temat w Audi A4 B5
    u mnie było na kropelkę przyklejone tak wyglądało i tak przykleiłem później też
  11. mdziaba odpowiedział(a) na Kriega temat w Audi A4 B5
    Jak dobrze pamiętam: - wyciągnąć z zatrzasków przednie słupki, później środkowe słupki( ja rozbierałem też dół środkowych słupków ponieważ musiałem pas przeciągnąć przez ten plastik ze słupka), póżniej tylne słupki ( mi pękły przy ściąganiu plastiki tak były spróchniałe ); -odkleić uszczelki nad drzwiami co są w kolorze podsufitki; -odkręcić wszystkie strach łapki, lampkę i słoneczniki, -i podsufitka już odkręcona, fotel pasażera oparcie na maxa rozchylić i wyjdzie drzwiami pasażera:D
  12. mdziaba odpowiedział(a) na Kriega temat w Audi A4 B5
    Kolega ma podobny kolor w golfie, fajnie to wygląda na żywo, mi się podoba
  13. mdziaba odpowiedział(a) na Kriega temat w Audi A4 B5
    Ja sam wymieniłem sobie materiał w podsufitce, koszt około 100 zł. materiał coś podobne do zamszu, kolor czarny
  14. Ja również jestem po zabiegu oklejania podsufitki nowym materiałem, koszt ok 90 zł, kolor czarny zamsz a reszta pozostała kremowa czyli strachłapki, słoneczniki itp https://zapodaj.net/0826a13342108.jpg.html
  15. mdziaba odpowiedział(a) na mdziaba temat w 1.8T
    zwór dv wymieniłem właśnie, jest poprawa, ale takie odcinanie zapłou albo syskakiwanie zapłonu przy mocnym bucie zostało, odcina asami np przy 6 tys albo 5 tys szarpie itp
  16. mdziaba opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, samochód mi szarpie podczas puszczania gazu na wyższych biegach czuć najbardziej, tak jakby obroty se podniosły i spadły,, coś słyszałem zeby odme sprawdzić ale co dokładnie to nie wiem jak. czy ktoś pomoże?
  17. mdziaba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ja dziś rozbierałem ale przed lifta 95 sedana, to musiałem wszystkie słupki zdjać i poodkręcać strachłapki, słoneczniki oraz lampki i tyle
  18. Witam Od dłuższego czasu podczas przyspieszania turbo mi ładuje pulsacyjnie czasami skoczy do 0,8 i zaraz spadnie i znowu itp(mam wskaźnik doładowania na słupku), cały czas nie równomiernie ładuje, turbo było wyciągane i regulowane, klapka sie otwiera przy ok 0,6 bar. nie zacina się. Czy może zawór n75? silnik AEB
  19. sorki że tak późno, podmieniłem sie z tatą na aku i si eoazało że aku jest ok, przyczyną było słabe ładowanie nie pamietam ale ok 12,7V, po wymianie szczotek podniosło sie na 13,5V i jest ok narazie
  20. mdziaba odpowiedział(a) na skinu44 temat w Audi A4 B5
    ja podobnie mam, po dłuższym postoju słaby i twardy hamulec jest ale po kilku hamowaniach jest ok
  21. Iława Warmińsko-Mazurskie na Orlenie i Lotosie LPG 1,69 ale to było 20 sycznia
  22. u mnie na pełnym baku nie przewala z lpg na benzyne i co teraz? bak zamontowany do jazdy na wstecznym?
  23. haha to teraz do następnej zimy możesz jeździć jak mrozy nie przyjdą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.