Treść opublikowana przez mdziaba
-
Wypadanie zapłonu, nie równa praca.. BFB
Witam, Chce się podzielić może komuś się przyda. Po dynamicznej jeździ audik zaczął mi nie równo pracować, tak jakby jeden cylinder nie chodzil. Świece czarne opkopcone. Kupiłem jedna cewke używaną na podmianki i nic się nie zmieniło. Po jeździe próbnej pedał hamulca zrobił się dodatkowo twardy... Pewnie coś z serwo. Sprawdzone wężyki od kolektora do serwo i były całe. Okazało się że padł zaworek odpowietrzania skrzyni korbowej. Po wymianie autko śmiga. Dodatkowo wymieniłem świece ??
-
Chyba słabo przyśpiesza, prośba o ocenę logów BFB
Przepływka jest ok?
-
Chyba słabo przyśpiesza, prośba o ocenę logów BFB
nie mam jeszcze lpg nie długo zakładam więc wpisałem że mam
-
Chyba słabo przyśpiesza, prośba o ocenę logów BFB
nie nic
-
Chyba słabo przyśpiesza, prośba o ocenę logów BFB
Witam, mam wrażenie że moje BFB 1,8t powinno trochę być bardziej dynamiczne. Pierwszy raz robiłem logi, proszę o ocenę czy wszystko jest ok Statyczne: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Dynamiczne: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum czas od 27 bo miałem kilka problemów z laptopem Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
AEB czy ktoś z Olsztyna by pomógł ze zrobieniem logów
Witam, Czy ktoś z Olsztyna byłby w stanie pomóc zrobić logi? Odcina mi przy przyśpieszaniu itd. na benzynie i gazie
-
odcina na gazie i czasami na benzynie
PODMIENIAŁEM CEWKI BO MAM W ZAPASIE I BEZ ZMIAN
-
odcina na gazie i czasami na benzynie
Bardzo śmieszne, tak jakby zapłon wypadła przy ok 6 tys obr/min przy ostrym bucie. wiem kiedy odcina
-
odcina na gazie i czasami na benzynie
witam przy mocnym bucie powyżej 6 tys obr/min odcina i szarpie na gazie, a czasami nawet na benzynie jak jest w dłuższej trasie tez to samo miałem, silnik 1,8t AEB później postaram się wrzucić filmik.
-
faluje doładownie podczas przyspieszania
a dokładniej o co chodzi?
-
faluje doładownie podczas przyspieszania
nie mam czasu i możliwości zrobić logów, może za dwa tygodnie dopiero zrobię logi
-
Opadajaca podsufitka
u mnie było na kropelkę przyklejone tak wyglądało i tak przykleiłem później też
-
Opadajaca podsufitka
Jak dobrze pamiętam: - wyciągnąć z zatrzasków przednie słupki, później środkowe słupki( ja rozbierałem też dół środkowych słupków ponieważ musiałem pas przeciągnąć przez ten plastik ze słupka), póżniej tylne słupki ( mi pękły przy ściąganiu plastiki tak były spróchniałe ); -odkleić uszczelki nad drzwiami co są w kolorze podsufitki; -odkręcić wszystkie strach łapki, lampkę i słoneczniki, -i podsufitka już odkręcona, fotel pasażera oparcie na maxa rozchylić i wyjdzie drzwiami pasażera:D
-
Opadajaca podsufitka
Kolega ma podobny kolor w golfie, fajnie to wygląda na żywo, mi się podoba
-
Opadajaca podsufitka
Ja sam wymieniłem sobie materiał w podsufitce, koszt około 100 zł. materiał coś podobne do zamszu, kolor czarny
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Ja również jestem po zabiegu oklejania podsufitki nowym materiałem, koszt ok 90 zł, kolor czarny zamsz a reszta pozostała kremowa czyli strachłapki, słoneczniki itp https://zapodaj.net/0826a13342108.jpg.html
-
szarpanie przy puszczaniu gazu
zwór dv wymieniłem właśnie, jest poprawa, ale takie odcinanie zapłou albo syskakiwanie zapłonu przy mocnym bucie zostało, odcina asami np przy 6 tys albo 5 tys szarpie itp
-
szarpanie przy puszczaniu gazu
Witam, samochód mi szarpie podczas puszczania gazu na wyższych biegach czuć najbardziej, tak jakby obroty se podniosły i spadły,, coś słyszałem zeby odme sprawdzić ale co dokładnie to nie wiem jak. czy ktoś pomoże?
-
Odklejona podsufitka
ja dziś rozbierałem ale przed lifta 95 sedana, to musiałem wszystkie słupki zdjać i poodkręcać strachłapki, słoneczniki oraz lampki i tyle
-
faluje doładownie podczas przyspieszania
Witam Od dłuższego czasu podczas przyspieszania turbo mi ładuje pulsacyjnie czasami skoczy do 0,8 i zaraz spadnie i znowu itp(mam wskaźnik doładowania na słupku), cały czas nie równomiernie ładuje, turbo było wyciągane i regulowane, klapka sie otwiera przy ok 0,6 bar. nie zacina się. Czy może zawór n75? silnik AEB
-
coś mi bierze prąd z aku
sorki że tak późno, podmieniłem sie z tatą na aku i si eoazało że aku jest ok, przyczyną było słabe ładowanie nie pamietam ale ok 12,7V, po wymianie szczotek podniosło sie na 13,5V i jest ok narazie
-
tawrdy hamulec pomocy
ja podobnie mam, po dłuższym postoju słaby i twardy hamulec jest ale po kilku hamowaniach jest ok
-
Ceny paliwa marzec 2026
Iława Warmińsko-Mazurskie na Orlenie i Lotosie LPG 1,69 ale to było 20 sycznia
-
przełacza sie na benzynę podczas przyspieszania
u mnie na pełnym baku nie przewala z lpg na benzyne i co teraz? bak zamontowany do jazdy na wstecznym?
-
Zamarzniety(?) amortyzator? sprezyna?
haha to teraz do następnej zimy możesz jeździć jak mrozy nie przyjdą