Treść opublikowana przez mdziaba
-
Czerwone Audi A4 B5 1,8T AEB sedan, white pearl-alu :)
Momencik pisze własnie sprawdzałem czy bedzie działo zdjecie:D nie wiem jak wrzucic zeby nie trzeba było linków klikać
-
Czerwone Audi A4 B5 1,8T AEB sedan, white pearl-alu :)
Witam No nie mam za bardzo co pokazywać ale chciałbym otrzymć kilka odpowiedzi i wskazówek na temat moich przyszłych planów z Audikiem Kupiłem go w listopadzie 2014r. miał na liczniku 180 tys. a samochód z 1995r. Troszke śmieszne aleee... i jeszcze kierownica była tak wytarta i oklejona taśmą izolacyjną aż a na to założony pokrowiec. Po zakupie sie okazało ze bierze troche olej. Zostały wymienione uszczelniacze zaworów,usczelka po głowicą, uszczelniacz jednego wałka, Został zalany Shellem pełen syntetyk 5W30 chyba nie pamietam teraz. Ubytki oleju zmniejszyły sie ale nie ustapiły. Turbina oglądałem i trochę jest mokre na przepustnicy ale nie leci, i jeszcz zauwazyłem ze jak zgszę silnik to z tłumika leci dym chwilkę czyli chyba bierze olej turbo od strony ciepłej. Pózniej założyłem gaz BRC, jestem zadowolony spalanie od 10l mniej nie zszedłem ponieważ lubie dynamicznie jeżdzić Były założone jakiś spręzyny obniżające a jakie to nie wiem, przód jest fajny twardy a tył miekki i dobija. Lampy przód zespolone oraz tył red white, kierunki boczne dymione, A tu jak audi wyglądało po zakupie: http://postimg.org/image/gqvm7nzab/ kolejne: http://postimg.org/image/q46en8yo7/ Następnie postanowiłem pomalować alu: po piaskowaniu: http://postimg.org/image/723iw75jn/ pomalowane kolor Biała Perła : http://postimg.org/image/66kb2ustt/ http://postimg.org/image/jssbuf1jp/ i sie załapał white Podhalan http://postimg.org/image/ev8x7hc9p/ Malowałem klapę od bagażnika bo lakier odchodził i założyłem lotkę: mam tylko jedno zdjecie z lotką reszta bez http://postimg.org/image/5jw0f0k5z/ Troche nie po kolei ale jeszcze malowałem grill strukturą oraz tylni emblemat OOOO. malowałem również lusterka na srebrno były srebrne/siwe ale farba schodziła i pomalowałem farbą chyba z mercedesa We wnętrzu załozyłem narazie pokrowce moze kiedyś skóry bedą: http://postimg.org/image/68hoifgst/ oraz zegar doładowania : http://postimg.org/image/mk682ktp9/ Plany na przyszłość: 1. Założenie Gwintu ten Ap by KW czy jest ok ? ok 2 tys 2. FMIC czy ten z allegro jest ok ? 3.Komplet gnatów Lemforda 4.wymiana Turbo na nowe. Czy te rurbiny po 1,5 tys zł czy nie są chińczyki? i jakie turbo bo zamierzam dac na program na 180-190 KM 5. Wirus 6.Modyfikacja instalacji gazowej zeby dała radę po wirusie 7 oklejenie szyb-sam próbowałem ale boczne tylko mii wyszły, tylną musiałem odkleić bo nie pykło.. 8 poprawki lakiernicze : przytarte błotniki, wgniotka na drzwiach i różowy przedni zderzak. 9. Wymiana tego różowego materiału w boczkach 10. kierownica sline z fl ale nie wiem czy podejdzie Reszta zdjęć: http://postimg.org/image/40n5v2qkp/ http://postimg.org/image/s2q3gl055/ http://postimg.org/image/8s2a9kuoz/ http://postimg.org/image/ihnvu3hg1/ http://postimg.org/image/wmat00701/ http://postimg.org/image/xx56zn0j7/ http://postimg.org/image/wc0mjhnq5/ http://postimg.org/image/mxmeksy5n/ http://postimg.org/image/s4wmszwhx/ http://postimg.org/image/6b4ubq57v/ http://postimg.org/image/rdl48k1hp/fc9a15dc/
-
Strzela w wydech
Witam ja mam ten sam problem, strzela mi przy dynamicznej jeździe przy zmianie biegów ale nie zawsze, to samo na Pb i lpg a gaz nowy, wymienialem wszystkie cewki kiedys bo mi szarpał i szarpanie znikło, znowu zaczeło delikatnie szarpać wiec czy to moze byc jedna z cewek ? któraś zaczyna padać? a moze świece wymienić?
-
Jaki podkład do aluminiowyh felg?
no tak własnie szukam nazwy dokładnej tego podkładu
-
Jaki podkład do aluminiowyh felg?
Witam mam wypiaskowane felgi aluminiowe, teraz pytanie czy ktoś juz coś podobnego sam robił, bo nie chce zeby mi farba zeszła po kilku miesiącach. Mam zamiar kupić szpachlówkę do aluminium pózniej je przetrzec papierem. Jaki podkład powinieniem zastosować i czy jaką farbę (typ) mozna użyć po tym podkładzie?
-
Mocne szarpanie
Ja dzis wymieniłem cewki ze szrotu i szarpanie ustąpiło:) dzięki za radę
-
Szarpie podczas przyspieszania pod obciążeniem
Witam tez mam ten problem szarpie podczas przyspieszania pod obciązeniem
-
Rozpórka górna
dopiero po fakcie zaczzełem szukać
-
Rozpórka górna
to ciekawe po co piszą ze do a4 b5
-
Rozpórka górna
Witam ja mam problem z zamontowaniem takiej rozpórki http://allegro.pl/rozporka-gorna-przod-audi-a4-b5-94-0-tuning-german-i4904190582.html wyrzuciłem juz aku itd ale nie pasują na żaden otwór i jeszcze w zestawie były dwie sruby z nakkretkami o dł ok 5cm
-
Zmiana anteny
Witam orientuje sie ktoś czy można przełożyć antenę z tylnej szyby np gdzieś pod słupek itp. bo chciałem blendę założyć ale mam antenę (sedan a4 b5)
-
1,8t bierze olej AEB
Wymieniał może ktoś same pierścienie i pomogło ? zależy od stanu gładzi cylindrów tez
-
1,8t bierze olej AEB
no to bedzie nastepny krok gdyby to nie pomogło, szkoda tylko ze trzeba nową uszczelke znowu kupić
-
1,8t bierze olej AEB
pierscieni nie wymieniałem bo mysle ze bez sensu bez szlifu, a turbo suche
-
1,8t bierze olej AEB
Witam Kupiłem A4 B5 z 1995 , zrobiłem troszke km i sie okazało ze bierze dużo oleju ok 0,7 na 1000km, poczytałem na forum co moze być i rozebrałem silnik i wymieniłem uszczelniacze na zaworach, został zalany pełen syntetyk(nie wiem co było przed). Podczas rozbierania okazało sie ze leci z uszczelniacza wałka oraz z uszczelki pod glowicą. Przed remontem wykonałem analize spalin była nie potrzebna bo było czuć ze bierze olej ale i tak HC było ok 150 a powinnno być ponizej 100, po remoncie tez troche jeszcze czuc olejem spalonym ale moze to tez zapach oleju co pozostał w układzie wydechowym ale mysle ze sie zmniejszy pobór oleju (bo bede musiał dozownik zamontować 10-cio litrowy ). teraz musze machnąć z ok 1kkm i bede wiedział co i jak bo nie chce robić generalki tzn szlify i tłoki ponadwymiarowe. Moze jakieś propozycje jakby nie pomogło?