Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mdziaba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mdziaba

  1. Momencik pisze własnie sprawdzałem czy bedzie działo zdjecie:D nie wiem jak wrzucic zeby nie trzeba było linków klikać
  2. Witam No nie mam za bardzo co pokazywać ale chciałbym otrzymć kilka odpowiedzi i wskazówek na temat moich przyszłych planów z Audikiem Kupiłem go w listopadzie 2014r. miał na liczniku 180 tys. a samochód z 1995r. Troszke śmieszne aleee... i jeszcze kierownica była tak wytarta i oklejona taśmą izolacyjną aż a na to założony pokrowiec. Po zakupie sie okazało ze bierze troche olej. Zostały wymienione uszczelniacze zaworów,usczelka po głowicą, uszczelniacz jednego wałka, Został zalany Shellem pełen syntetyk 5W30 chyba nie pamietam teraz. Ubytki oleju zmniejszyły sie ale nie ustapiły. Turbina oglądałem i trochę jest mokre na przepustnicy ale nie leci, i jeszcz zauwazyłem ze jak zgszę silnik to z tłumika leci dym chwilkę czyli chyba bierze olej turbo od strony ciepłej. Pózniej założyłem gaz BRC, jestem zadowolony spalanie od 10l mniej nie zszedłem ponieważ lubie dynamicznie jeżdzić Były założone jakiś spręzyny obniżające a jakie to nie wiem, przód jest fajny twardy a tył miekki i dobija. Lampy przód zespolone oraz tył red white, kierunki boczne dymione, A tu jak audi wyglądało po zakupie: http://postimg.org/image/gqvm7nzab/ kolejne: http://postimg.org/image/q46en8yo7/ Następnie postanowiłem pomalować alu: po piaskowaniu: http://postimg.org/image/723iw75jn/ pomalowane kolor Biała Perła : http://postimg.org/image/66kb2ustt/ http://postimg.org/image/jssbuf1jp/ i sie załapał white Podhalan http://postimg.org/image/ev8x7hc9p/ Malowałem klapę od bagażnika bo lakier odchodził i założyłem lotkę: mam tylko jedno zdjecie z lotką reszta bez http://postimg.org/image/5jw0f0k5z/ Troche nie po kolei ale jeszcze malowałem grill strukturą oraz tylni emblemat OOOO. malowałem również lusterka na srebrno były srebrne/siwe ale farba schodziła i pomalowałem farbą chyba z mercedesa We wnętrzu załozyłem narazie pokrowce moze kiedyś skóry bedą: http://postimg.org/image/68hoifgst/ oraz zegar doładowania : http://postimg.org/image/mk682ktp9/ Plany na przyszłość: 1. Założenie Gwintu ten Ap by KW czy jest ok ? ok 2 tys 2. FMIC czy ten z allegro jest ok ? 3.Komplet gnatów Lemforda 4.wymiana Turbo na nowe. Czy te rurbiny po 1,5 tys zł czy nie są chińczyki? i jakie turbo bo zamierzam dac na program na 180-190 KM 5. Wirus 6.Modyfikacja instalacji gazowej zeby dała radę po wirusie 7 oklejenie szyb-sam próbowałem ale boczne tylko mii wyszły, tylną musiałem odkleić bo nie pykło.. 8 poprawki lakiernicze : przytarte błotniki, wgniotka na drzwiach i różowy przedni zderzak. 9. Wymiana tego różowego materiału w boczkach 10. kierownica sline z fl ale nie wiem czy podejdzie Reszta zdjęć: http://postimg.org/image/40n5v2qkp/ http://postimg.org/image/s2q3gl055/ http://postimg.org/image/8s2a9kuoz/ http://postimg.org/image/ihnvu3hg1/ http://postimg.org/image/wmat00701/ http://postimg.org/image/xx56zn0j7/ http://postimg.org/image/wc0mjhnq5/ http://postimg.org/image/mxmeksy5n/ http://postimg.org/image/s4wmszwhx/ http://postimg.org/image/6b4ubq57v/ http://postimg.org/image/rdl48k1hp/fc9a15dc/
  3. mdziaba odpowiedział(a) na koziol1172 temat w 1.8T
    Witam ja mam ten sam problem, strzela mi przy dynamicznej jeździe przy zmianie biegów ale nie zawsze, to samo na Pb i lpg a gaz nowy, wymienialem wszystkie cewki kiedys bo mi szarpał i szarpanie znikło, znowu zaczeło delikatnie szarpać wiec czy to moze byc jedna z cewek ? któraś zaczyna padać? a moze świece wymienić?
  4. no tak własnie szukam nazwy dokładnej tego podkładu
  5. Witam mam wypiaskowane felgi aluminiowe, teraz pytanie czy ktoś juz coś podobnego sam robił, bo nie chce zeby mi farba zeszła po kilku miesiącach. Mam zamiar kupić szpachlówkę do aluminium pózniej je przetrzec papierem. Jaki podkład powinieniem zastosować i czy jaką farbę (typ) mozna użyć po tym podkładzie?
  6. mdziaba odpowiedział(a) na BartoszQ temat w 1.8T
    Ja dzis wymieniłem cewki ze szrotu i szarpanie ustąpiło:) dzięki za radę
  7. Witam tez mam ten problem szarpie podczas przyspieszania pod obciązeniem
  8. mdziaba odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    dopiero po fakcie zaczzełem szukać
  9. mdziaba odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    to ciekawe po co piszą ze do a4 b5
  10. mdziaba odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    Witam ja mam problem z zamontowaniem takiej rozpórki http://allegro.pl/rozporka-gorna-przod-audi-a4-b5-94-0-tuning-german-i4904190582.html wyrzuciłem juz aku itd ale nie pasują na żaden otwór i jeszcze w zestawie były dwie sruby z nakkretkami o dł ok 5cm
  11. mdziaba opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam orientuje sie ktoś czy można przełożyć antenę z tylnej szyby np gdzieś pod słupek itp. bo chciałem blendę założyć ale mam antenę (sedan a4 b5)
  12. mdziaba odpowiedział(a) na mdziaba temat w 1.8T
    Wymieniał może ktoś same pierścienie i pomogło ? zależy od stanu gładzi cylindrów tez
  13. mdziaba odpowiedział(a) na mdziaba temat w 1.8T
    no to bedzie nastepny krok gdyby to nie pomogło, szkoda tylko ze trzeba nową uszczelke znowu kupić
  14. mdziaba odpowiedział(a) na mdziaba temat w 1.8T
    pierscieni nie wymieniałem bo mysle ze bez sensu bez szlifu, a turbo suche
  15. mdziaba opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Kupiłem A4 B5 z 1995 , zrobiłem troszke km i sie okazało ze bierze dużo oleju ok 0,7 na 1000km, poczytałem na forum co moze być i rozebrałem silnik i wymieniłem uszczelniacze na zaworach, został zalany pełen syntetyk(nie wiem co było przed). Podczas rozbierania okazało sie ze leci z uszczelniacza wałka oraz z uszczelki pod glowicą. Przed remontem wykonałem analize spalin była nie potrzebna bo było czuć ze bierze olej ale i tak HC było ok 150 a powinnno być ponizej 100, po remoncie tez troche jeszcze czuc olejem spalonym ale moze to tez zapach oleju co pozostał w układzie wydechowym ale mysle ze sie zmniejszy pobór oleju (bo bede musiał dozownik zamontować 10-cio litrowy ). teraz musze machnąć z ok 1kkm i bede wiedział co i jak bo nie chce robić generalki tzn szlify i tłoki ponadwymiarowe. Moze jakieś propozycje jakby nie pomogło?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.