Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż tempomatu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

Czy ktoś z forumowiczów wie gdzie zalożą mi tempomat na warmi i mazurach ?

Audi a4 b5 1.6 -1995 r

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co wiem to w 1.6 będzie bardzo dużo roboty i sporo gratów trzeba dołożyć.

Opublikowano
  • Autor

Z tego co wiem to w 1.6 będzie bardzo dużo roboty i sporo gratów trzeba dołożyć

No dobra ale gdzie to mogą mi zrobić , wiem że trzeba będzie zmienić zegary . manetki. Co jeszcze dojdzie ?

Opublikowano

Zegarów chyba nie trzeba zmieniac. Trzeba dołożyć manetkę, siłownik do pedału gazu, wiązkę, niewiem czy jakiś czujnik pedału sprzęgła. Ale gdzie Ci to zrobią to nie mam pojęcia. No i kwestia tego ile sobie taki warsztat za to policzy. Czy to jest gra warta świeczki ;)

Opublikowano
  • Autor

Zegarów chyba nie trzeba zmieniac. Trzeba dołożyć manetkę, siłownik do pedału gazu, wiązkę, niewiem czy jakiś czujnik pedału sprzęgła. Ale gdzie Ci to zrobią to nie mam pojęcia. No i kwestia tego ile sobie taki warsztat za to policzy. Czy to jest gra warta świeczki ;)

Licze tak do 1000 .

Opublikowano

Ja bym się nie zdecydował tyle wydać na tempomat. Dużo robisz tras po autostradach? Ja mam u siebie tempomat i za dużo z niego nie korzystam. Autostradami nie jeżdżę, a na zwykłej trasie też słabo, bo a to ktoś się wlecze i trzeba wyprzedzić a z naprzeciwka sznurek aut, a to teren zabudowany, albo jakieś ograniczenie prędkości...

Opublikowano
  • Autor

Ja bym się nie zdecydował tyle wydać na tempomat. Dużo robisz tras po autostradach? Ja mam u siebie tempomat i za dużo z niego nie korzystam. Autostradami nie jeżdżę, a na zwykłej trasie też słabo, bo a to ktoś się wlecze i trzeba wyprzedzić a z naprzeciwka sznurek aut, a to teren zabudowany, albo jakieś ograniczenie prędkości...

4 razy do roku do polski i po Holandii często tygodniowo około 800 km wychodzi no w okresie letnim a w zimowym około 400

Opublikowano

No to faktycznie sporo. Powiem tak, jak masz zbędny tysiąc to załóż. Teraz niech się wypowie ktoś kto wie gdzie przeprowadzą montaż. A w holandii może poszukaj części, nie bedzie taniej niż u nas?

Opublikowano
  • Autor

No to faktycznie sporo. Powiem tak, jak masz zbędny tysiąc to załóż. Teraz niech się wypowie ktoś kto wie gdzie przeprowadzą montaż. A w holandii może poszukaj części, nie bedzie taniej niż u nas?

różnie to bywa ale może masz racje polatam po szrotach może znajdę coś . Tylko najpierw wolałbym wiedzieć co jest dokładnie potrzebne :P np Czy zegar muszę zmieniać czy nie itd .

Opublikowano

Zegarów nue musisz na 100%, tak przegladam allegro i zapodam Ci taki zestaw który napewno jest potrzebny:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5540620099

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5294169206

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5085081028

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5526387794

Może coś Ci to pomoże :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.