Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czasami nie łapie 90stopni


laki83

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki mam kłopot tylko nie wiem co jest przyczyną..juz opisuje co jest nie tak..zdarzyło mi sie pare razy że jak jade do lub z pracy to silnik nie łapie mi tych 90 stopni..mam 25km w jedną strone więc odpada że krótki odcinek..czasami jest tak że tydzien lub 2 łapie temperature szybko i bez kłopotu a czasami trafi sie jeden dzien że przez całą droge pokazuje mi jakby pół skali na wskazniku do 90st.,czasami pokaże prawie 90...zauwazyłem że jak w trakcie jazdy zgasze auto i potem ponownie odpale to temperatura ładnie wskoczy na 90st..żadnych błedów na vagu...co może byc przyczyną?termostat dogorywa czy coś innego?poradzcie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź bloki pomiarowe temp. na VAG, ale stawiałbym na termostat lub czujnik temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...lub wiązkę przy kostce czujnika temp.

też to przerabiałem. wskazówka na blacie latała jak chciała od 0 do 90... Raz było dobrze przez kilka dni, po czym znowu cyrki...

Termostat nowy, czujnik wymieniony i dalej to samo, na VCDS temp na silniku zawsze ładnie 88*, gdzie na liczniku 50 ledwo;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitro jesli chodzi o bloki pomiarowe to zawsze pokazuje dobrze bo nigdy nie moge trafić żeby lapka podłączyc akurat wtedy jak nie trzyma temp..u mnie pokazuje koło 95stopni..ja tez myślałem że to albo czujnik albo termostat..ale gdybanie nic mi nie pomoże a nie chce sie daremnie w koszty wbijać..

C4NC3R..dzieki za podpowiedz...a powiedz mi chodzi ci o sprawdzenie kabli czy samej kostki?jak to było u ciebie z tą wiązką?.....ktos ma jeszcze jakieś pomysły???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...