Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wolno podnoszący się wskaźnik poziomu paliwa


RALF76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zaobserwowałem dziwny przypadek - miałem około 1/4 lub więcej paliwa. Po zatankowaniu 30 litrów wskaźnik paliwa powinien pokazać ponad 3/4 w zbiorniku - jednak tak się nie stało pokazał trochę więcej i przez około 20km podnosił się bardzo powoli do prawidłowego poziomu czyli ponad 3/4 - co się mogło stać że "pływak" tak wolno się podnosił w zbiorniku? a może jakaś inna przyczyna?Tankował ktoś z niskiego poziomu na prawie max?

Wydaje się że działa prawidłowo "w dół" bo powoli schodzi w miarę wypalania paliwa...

ps. Pierwszy raz tankowałem że kluczyk był włożony do slotu a nie w mojej kieszeni - nie wiem czy to ma znaczenie ale w niektórych francuzach gdzie elektronicznie wyświetlany jest stan paliwa to podobno ma to znaczenie i jak się nie wyjmie kluczyka to głupoty pokazuje..

Pozdrawiam

Edytowane przez RALF76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to sam jak zostawiłem zapłon. Kolejne uruchomienie zapłonu naprawi problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzosu, dzięki za info :)- czułem że może mieć to znaczenie..

zatankuje raz jeszcze podobną ilość paliwa i dam znać czy OK, jak tylko wyjeżdżę paliwo do tego samego poziomu co wcześniej (tym razem kluczyk w kieszeni)


Kolejne tankowanie i wyjęty kluczyk ze stacyjki/slotu - tym razem po odpaleniu wskaźnik poszedł do góry momentalnie do prawidłowego poziomu więc jest OK :banan:

Edytowane przez RALF76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...