Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b5 Avant Wyciszanie Ori subwoofera?


b-rad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio tak myślałem nad oryginalnym subem który posiadam. Bass z niego nie jest głęboki, lecz płyki. Co myślicie o jego wyciszeniu ?? Obudowe ma plastikową i niestety nie tłumi tak jak powinna. Zastanawiałem się nad oklejeniem jej zew bądź wew. Matami wygłuszającymi. Warto się w to bawić ??

Drugą moją wizją w tym temacie to podłączenie skrzynki basowej z wbudowanym wzmakiem i wejściem high input.
Czy wtedy będę mógł pociągnąć zasialnie i sygnał z ori suba ?? Nie zależy mi na jakims mega basie ale taka skrzynka w stylu pejdżing itd. będzie dużo lepiej grala.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek możesz przysłonić troszkę bas reflex, jak wsadzisz rękę od strony lampy to wyczujesz dziurę, przysłoń ją w taki sposób, żeby Ci się brzmienie podobało, dość dużo to daje, także polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a co myślisz o wyciszeniu ? Mam wrażenie, że jeśli głośnik pompuje w sam głuchy plastik to basu nigdy dobrego nie będzie. No i myślałem o wyklejeniu boczka specjalnym filcem żeby wyeliminować trzeszczenie itd.


Czy subwoofer bose dużo lepiej gra od nokii ?


Sorki za post pod postem, ale nie będę zakładał nowego tematu. Mam takie pytanie: czy do oryginalnego subwoofera nokii są pociągnięte od radia takie same przewody jakie potrzeba do podłączenia "tuby i wzmacniacza"?? Sygnałowy + zasilanie ??

Edytowane przez b-rad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zmienić polaryzację głośnika w subie (odwróć wtyczkę lub zamień miejscami piny) i daj znać co wyszło.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...