Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem immo?


Tom@szek998

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Wracając pewnego dnia z dłuższej trasy zobaczyłem że z moją Audiczką dzieje się coś niepokojącego , wciskając pedał gazu reagował on tylko do połowy , jeśli wcisnełem go więcej auto zaczeło szarpać . Potem już było coraz gorzej (ledwo go dotykałem ) potem dalej szarpanie (jakby się dusił czy coś w tym stylu ) . Zgasiłem go jeszcze i odpaliłem , myślałem że obiawy ustąpią i będe mógł spokojnie dojechać do domu , niestety . Bezskutecznie . Zostawiłem auto na noc . Po tym nie mogłem już go odpalić , tzn. odpala , pracuje 2-3 sek. i gaśnie . Wyczytałem na forum że jest to immo . Po podpięciu do kompa wykryło właśnie błąd ( 01177 ) . Podpieliśmy z kumplem od jego VW emulator immo z jego autka http://www.autotronika.pl/pl/katalog/emulatory-immobilizerow-wylaczenie-immo-off/emulator-immo-mercedes-cr1/emulator-immo-vw12-audi-seat-skoda-vw.html . Niestety to nieposkutkowało , auto dalej nie odpala . Nie wiemy właśnie czy problem tkwi w tym emulatorze , w sensie ze jest jednorazowego użytku , czy coś dalej . Innych błędów nie wyświetla . Poradzicie coś panowie ?

Edytowane przez Tom@szek998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...