Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 - pierwsza audi na pokładzie :) shwarz pakiet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, razem z Żonką staliśmy się w końcu właścicielami naszego marzenia tj. "aczwóreczki". Po niezbyt długich poszukiwaniach, zniechęceni tym co zobaczyliśmy na rynku - po przeczytaniu postu na forum odzewaliśmy się do kolegi Miszela z forum. Jak się okazało nie miał w ofercie auta które nas interesowało ale pozostaliśmy w kontakcie. Po nie długim czasie w stajni Miszela pojawiło się auto godne naszej uwagi :). Zanim ruszyliśmy prawie 600 kilometrów po auto - zostało one sprawdzone przez chłopaków z moto-zakup.pl. Jako, że werdykt okazał się bardzo pozytywny - decyzja zapadła i pojechaliśmy po audi. Autko całkiem ładnie wyposażone z wdziecznym silnikiem 2.0 tdi 170 zagościło na naszych salonach :). Na początek fotki niezbyt świetnej jakości, z czasem postaramy się wrzucić coś lepszego.

y4h5df9f.jpg

u5ythur9.jpg

si9ytz7c.jpg

4tzwkgu5.jpg

Chcielibyśmy podziękować przede wszystkim Mieszelowi za świetny kontakt który mamy do dzisiaj oraz świetne auto które odkrywamy do teraz. Na ukłony zasługują również chłopaki z moto-zakupu którzy zrobili świetną robotę z oględzinami auta.

Plany na nie odległą przyszłość :

- przyciemnienie szyb

- korekta lakieru + powłoka

Edytowane przez kosek87

Opublikowano

gratki zakupu i niech się dobrze i długo sprawuje :)

Opublikowano

Ładne a4:) powodzenia w modzeniu :D

Opublikowano

Świetny Avancik, niezawodności życzę....

Opublikowano

Jako, jako! Dobry motor :thumbup1: No i ten ekstrawagancki kolor :wink: Bezawaryjności :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hehe, to Ty mi sprzątnąłeś ten samochód sprzed nosa:) Ostatecznie wziąłem inny od Miszela, z bardzo podobnym wyposażeniem co Twój i również przed zakupem moje auto sprawdzili inspektorzy z moto-zakup.pl:)

Gratulacje furki.

Edytowane przez shakur1996

Opublikowano
  • Autor

hehe ale numer :) no sorry kto pierwszy ten lepszy :) pochwal się swoją :P

Opublikowano

Jak bede mial czas zrobic zdjecia to wrzuce na pewno swoja na forum. Na razie rozwazam poddanie jej autodetailingowi oraz wymiane felg z 16 na 17/18:)

Edytowane przez shakur1996

Opublikowano
  • Autor

ja tez rozwazam korekte lakieru + powloke ale to dopiero jak sie z kasa ustabilizuje :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.