Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak otworzyc drzwi? Proszę o pomoc.


adasm112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Proszę Was o jakąś rade żeby otworzyć tylne lewe drzwi. Wszystkie drzwi otwierają się a te w ogóle nie chcą się otworzyć. Proszę o szybką odpowiedź.


Czy da radę zdjąć boczek przy zamkniętych drzwiach? Czy można jakoś otworzyć ?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Koledzy bardzo proszę Was o pomoc. Wszędzie mi mówią ze trzeba rwac tapicerkę ;( a mi szkoda niszczyć. Można jakoś to obejść?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie to jak zdejmiesz ozdobny dekor to masz tam śruby 4x + na dole drzwi kolo światełka białego 1x, i pod raczka z elektrycznymi szybami 1x wsiadaniu i wysiadaniu, możesz na sile ciągnąc od góry aby go jakaś odgiąć i pociągnąć za cięgno od zamka , jak połamiesz spinki bądź tapicerkę to kupisz używana inna na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi ze nie chce kolego połamać tego. Myślałem żeby podjechać do jakiegoś elektronika. Dziękuję Ci za jakąkolwiek odpowiedz. Bo jak widać nie za bardzo można liczyć na kogoś. Jeszcze raz dziękuję.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można można na dzień dobry zobacz kostke w słubku B czy daje prąd do drzwi albo wogole nią poruszaj moze zaskoczy Ci centralny :) zdejmij od srodka ten plastik na słubku od dołu i będzie dojście :)

a na dowidzenia... tak jak pisze kolega z tym ze wywal siedzenie kanapy do tego.. srubki gorne klamkowa odkrecisz bez zadnego ale.. dolna będziesz musiał sobie jakas deske albo coś włzyć pomiędzy plastik a próg zeby zmeiscic klucz i kręcisz.. pozniej odciagasz i do góry.. raczej plastika nie połamiesz ja nie połamałem jedynie spinki ale to nawet normalnie czasem pekają a zreszta zgodnie chyba z instrukcja aso przy kazdym demontażu tapicerki wszystkie spinki winny być nowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ze jest jakaś szansa żeby otworzyć te drzwi. To mówisz ze można spróbować najpierw przez wiązkę a jeśli nie to próbować odginac i majsterkowac. ;) masakra ale może jakoś dam radę.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest jest..

bo albo własnie w łaczniku miedzy słupek a drzwi, padła Ci wiązka i jak rozbierzesz słupek to wyjmij kostke do srodka ile się da... i popatrz na kabelki :)

a plastik duże szanse że prócz spinek nic nie urwiesz ale odkrecanie dolnej śruby napsuje Ci nerwów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole to chyba wkręt. U mnie nawet na otwartych drzwiach nakląłem przy odkręcaniu tego g*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...