Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o ocene kosztow naprawy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niestety ktos narobil mi szkody, niby nic, da sie zyc, ale wkurwiony jestem bo do tej pory auto bylo 100% oryginalne.

Prosba o ocene kogos doswiadczonego ile mniej wiecej moze kosztowac dobra naprawa takich uszkodzen, poniewaz nie wiem czy ubezpieczalnie nie robi mnie w wala.

Musze dosc szybko podjac decyzje jak to naprawiac.

Bede wdzieczny za pomoc, ewentualnie kto w Warszawie zrobi to na tip top?

http://www.directupload.net/file/d/4075/xtwcmtgy_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosz naprawy w ASO to kwota powyżej 5 tyś (tylny błotnik powinien zostać zakwalifikowany do wymiany). W porządnym warsztacie zrobisz za 2,5 tyś, a w stodole za 1 tyś.


nie wiem czy ubezpieczalnie nie robi mnie w wala.

Nie napisałeś, czy to szkoda z OC sprawcy, czy z własnego AC, wiec nie potrafię odpowiedzieć na twoje pytanie. Przy szkodach z AC, to ubezpieczyciel dyktuje warunki (zgodnie z zapisami umowy).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodze zrobil "ktos" na monitorowanym parkingu. Jesli uda sie znalezc sprawce to bedzie z jego OC. Jesli sie nie uda, pojdzie z mojego AC.

Nie licze za bardzo na znaleznie sprawcy, szanse sa na to niewielkie, wiec zastanawiam sie jak rozegrac to z mojego ubezpiecznie, nie mam takich doswiadczen.

Stad bylo moje pytanie - Brac gotowke i zrobic to samemu, czy wstawiac auto do ASO i robic bezgotowkowo. Moze ktos ma doswiadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stad bylo moje pytanie - Brac gotowke i zrobic to samemu, czy wstawiac auto do ASO i robic bezgotowkowo. Moze ktos ma doswiadczenia.
To zależy ile ci chcą dać? Jeśli proponują kwotę grubo poniżej 5 tyś, to najlepszym rozwiązaniem będzie wstawienie do ASO na naprawę bezgotówkową. Można też wysłać fotki uszkodzeń do ASO z prośbą o wycenę kosztów naprawy (zwykle robią bo liczą, że będziesz u nich naprawiał). Taka wycenę wysyłasz wtedy wraz z odwołaniem do ubezpieczyciela i czekasz na decyzję. Jeśli dorzucą kasy, to można przemyśleć i wziąć kasiorę, a jeśli nie dorzucą, to opcja nr 1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...