Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Problem Brems Licht


malinzgora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak juz pisałem w temacie mam problem z wyskakujacym powiadomieniem o przepalonej zarówce.

Zarówki sprawdzone, czujnik pod pedałem sprawdzony i przeczyszczony co moze jeszcze byc nie tak. ????

7d ni jest dobrze a nastepne siedem wywala mi bład BREMS LICHT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak powiem "witaj w klubie"...

poczytaj mój temat: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t37438.0.html;highlight=bremslicht

zrobiłem wszystko i nadal świeci... 2 elektryków... też nic nie poradzili auto w środe jedzie do Seata i tam pozbędą się problemu. Wina może nawet leżec w przełączniku zespolonym i elektryce świateł drogowych - gdyz ta kontrolka obsługuje światła drogowe !! błąd na nich i brems licht tez świeci. Mnie sie przełącznik wys.ał :/ i elektryka była kiedys źle lutowana (po zmianie świateł)

W środe będę więcej wiedział jak wróce z serwisu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Wiec tak problem mam nadal z błedem BREMS LICHT który wyswietla mi sie cały czas na fisie.

Dzisiaj wymienilem czujnik swiateł stopu pod pedalem hamulca przeleciałem i nawet zamieniałem wszystkie zarówki i dalej nic. Ciagle sie pali bład swiateł stopu!!!!!!! HELPPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak problem mam nadal z błedem BREMS LICHT który wyswietla mi sie cały czas na fisie.

Dzisiaj wymienilem czujnik swiateł stopu pod pedalem hamulca przeleciałem i nawet zamieniałem wszystkie zarówki i dalej nic. Ciagle sie pali bład swiateł stopu!!!!!!! HELPPPP

a czyściłeś styki ? Patrzyłeś czy przewód nie jest przełamany? (czesto sie zdarza w Avancie)

Druga sprawa to czy masz sprawne światła drogowe ? i przełącznik zespolony ?

Tak jak pisałem wcześniej u mnie mam ten sam problem w Seacie podłaczali VAGa i wywaliło ze błąd świateł drogowych (zespolony się upsuł a przy tym była dłubana elektryka z przodu i od tego wywala błąd).

Jutro w południe jade właśnie do serwisu. Wieczorem napisze co i jak...

Jednym słowem sie nie załamuj bo jest nas dwóch hehe - wcześniej byłem u dwóch elektryków i żaden nie pomógł... Przy nadzieji trzyma mnie Seat :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysciłem styki przewód jest OK

Mam wszystkie swiatła a włacznik zespolony to który ten przy kierze?? Jezeli ten to tez jest OK.

Napisz mi co ci powiedzieli w Seacie bo rece mi juz opadaja.. :(

tak ten przy kierze.. ale skoro sprawne to ok...

hmm a weż zobacz czy (o ile masz klocki z czujnikami) przewody nie są przerwane.

Jutro nie tylko powiedza ale biora sie za robote... wiec efekty - o ile będe - przedstawie jutro.

takie małe OT - jesteś z Góry ?[br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 20:08_________________________________________________Wróciłem... ale sytuacja sie nie rozwiązała...

Przełącznik zespolony wymieniony - wszystko działa poprawnie jak należy, światełka drogowe wróciły, elektryka poprawiona, jednak kontrolka dalej świeci.

Co powiedzieli ? żeby przyjechac za tydzien w środe i będą dlaje szukac problemu bo dzis już mieli sporo kolejke. Sądzą, że to wina tego że nie mam świateł przeciwmgielnych przednich do których sa podprowadzone przewody... hmmm już nie wiem...

nikt nie może rozwiązac problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca do mojego watku ze swiatłem stopu.

Wiec z tego co zauwazyłem po wymianie czujnika na nowy który kupiłem w serwisie i chyba nie potrzebnie to usterka tkwi w ?? własnie w czym??.

Napis który wyswietla mi sie na "fisie" pkazuje mi sie tylko w wilgotne, deszczowe dni. I co teraz powiecie, gdzie szukać?? Wyglada na to ze na instalacji jest małe zwarcie jak dostaje sie wilgoć. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem podobną sytuację, czasmi sie zapalał napips "Brems ....." światła stopu były............. otóż w jednej żarówce ukruszona była delikatnie końcówka styku, co prawda paliła się natomiast nie było widocznie odpowiedniego przejścia, pozdrawawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...