Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Problem Brems Licht

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jak juz pisałem w temacie mam problem z wyskakujacym powiadomieniem o przepalonej zarówce.

Zarówki sprawdzone, czujnik pod pedałem sprawdzony i przeczyszczony co moze jeszcze byc nie tak. ????

7d ni jest dobrze a nastepne siedem wywala mi bład BREMS LICHT

Opublikowano

A może któraś żaróweczka od 3-ciego światłą stopu nie łączy.??

Opublikowano
  • Autor

A jak sie dostac do 3 swiatła stopu bo dzisiaj patrzyłem i nie wiem jak ta plastikowa osłone sciagnać?

Opublikowano

że tak powiem "witaj w klubie"...

poczytaj mój temat: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t37438.0.html;highlight=bremslicht

zrobiłem wszystko i nadal świeci... 2 elektryków... też nic nie poradzili auto w środe jedzie do Seata i tam pozbędą się problemu. Wina może nawet leżec w przełączniku zespolonym i elektryce świateł drogowych - gdyz ta kontrolka obsługuje światła drogowe !! błąd na nich i brems licht tez świeci. Mnie sie przełącznik wys.ał :/ i elektryka była kiedys źle lutowana (po zmianie świateł)

W środe będę więcej wiedział jak wróce z serwisu :]

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie

Wiec tak problem mam nadal z błedem BREMS LICHT który wyswietla mi sie cały czas na fisie.

Dzisiaj wymienilem czujnik swiateł stopu pod pedalem hamulca przeleciałem i nawet zamieniałem wszystkie zarówki i dalej nic. Ciagle sie pali bład swiateł stopu!!!!!!! HELPPPP

Opublikowano

Wiec tak problem mam nadal z błedem BREMS LICHT który wyswietla mi sie cały czas na fisie.

Dzisiaj wymienilem czujnik swiateł stopu pod pedalem hamulca przeleciałem i nawet zamieniałem wszystkie zarówki i dalej nic. Ciagle sie pali bład swiateł stopu!!!!!!! HELPPPP

a czyściłeś styki ? Patrzyłeś czy przewód nie jest przełamany? (czesto sie zdarza w Avancie)

Druga sprawa to czy masz sprawne światła drogowe ? i przełącznik zespolony ?

Tak jak pisałem wcześniej u mnie mam ten sam problem w Seacie podłaczali VAGa i wywaliło ze błąd świateł drogowych (zespolony się upsuł a przy tym była dłubana elektryka z przodu i od tego wywala błąd).

Jutro w południe jade właśnie do serwisu. Wieczorem napisze co i jak...

Jednym słowem sie nie załamuj bo jest nas dwóch hehe - wcześniej byłem u dwóch elektryków i żaden nie pomógł... Przy nadzieji trzyma mnie Seat :]

Opublikowano
  • Autor

Czysciłem styki przewód jest OK

Mam wszystkie swiatła a włacznik zespolony to który ten przy kierze?? Jezeli ten to tez jest OK.

Napisz mi co ci powiedzieli w Seacie bo rece mi juz opadaja.. :(

Opublikowano

Czysciłem styki przewód jest OK

Mam wszystkie swiatła a włacznik zespolony to który ten przy kierze?? Jezeli ten to tez jest OK.

Napisz mi co ci powiedzieli w Seacie bo rece mi juz opadaja.. :(

tak ten przy kierze.. ale skoro sprawne to ok...

hmm a weż zobacz czy (o ile masz klocki z czujnikami) przewody nie są przerwane.

Jutro nie tylko powiedza ale biora sie za robote... wiec efekty - o ile będe - przedstawie jutro.

takie małe OT - jesteś z Góry ?[br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 20:08_________________________________________________Wróciłem... ale sytuacja sie nie rozwiązała...

Przełącznik zespolony wymieniony - wszystko działa poprawnie jak należy, światełka drogowe wróciły, elektryka poprawiona, jednak kontrolka dalej świeci.

Co powiedzieli ? żeby przyjechac za tydzien w środe i będą dlaje szukac problemu bo dzis już mieli sporo kolejke. Sądzą, że to wina tego że nie mam świateł przeciwmgielnych przednich do których sa podprowadzone przewody... hmmm już nie wiem...

nikt nie może rozwiązac problemu...

Opublikowano
  • Autor

Wraca do mojego watku ze swiatłem stopu.

Wiec z tego co zauwazyłem po wymianie czujnika na nowy który kupiłem w serwisie i chyba nie potrzebnie to usterka tkwi w ?? własnie w czym??.

Napis który wyswietla mi sie na "fisie" pkazuje mi sie tylko w wilgotne, deszczowe dni. I co teraz powiecie, gdzie szukać?? Wyglada na to ze na instalacji jest małe zwarcie jak dostaje sie wilgoć. :wallbash:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, miałem podobną sytuację, czasmi sie zapalał napips "Brems ....." światła stopu były............. otóż w jednej żarówce ukruszona była delikatnie końcówka styku, co prawda paliła się natomiast nie było widocznie odpowiedniego przejścia, pozdrawawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.