Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja audi a4 b6 - niby nic a jednak coś :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Może teraz i ja się 'pochwalę' swoim zakupem.

Samochód zakupiłem w marcu 2014 roku po wypadku (wcześniej jeździłem hondą civic coupe 1,6 vtec).

Dane techniczne:

Sedan 2001 Srebrny metalik

2.0 ALT

Na początku do samochodu się bardzo zraziłem - pobór oleju (0,5l na 1000 km), zniszczone wnętrze i do tego wymiana całego rozrządu wraz z wałkiem za około 2k. Dobrze że samochód wziąłem tanio. Kolejną rzeczą która mnie dobiłą był brak sygnału w radiu i niedziałające prawe lusterko. Przeklinałem, zemściłem i... wziąłem się do roboty. Rozrząd wymieniony, kupiłem nowy - używany wzmacniacz do radia (o jego wadzie dowiedziałem się z tego forum - dzięki!), kupiłem alufelgi oryginalne audi za przysłowiową flachę od sąsiada.

Teraz już jestem z niego zadowolony. Zrobiłem przez rok 35000 tyś km (głównie na trasie) i nic się z nim nie działo złego. Jestem zadowolony ze spalania (nie oleju), z pracy silnik i niezawodności dlatego postanowiłem w niego zainwestować.

Poniżej kilka zdjęć:

rxnslomm.jpg

fg9y8vvk.jpg

np6qh3y6.jpg

W aucie było:

- full elektryczne fotele

- elektryczne lusterka

- pamięć lusterek i foteli

- wnętrze swing

- radio Chorus 1

Zostało zmienione/założone:

- Mulitifunkcyjna kierownica z B7

- Radio BNS 5.0

- Tempomat

- Pełen FIS

- Domykanie szyb z pilota

- Kosz 2 DIN ameliniowy ;)

- Tunel 2 DIN + Podłokietnik

- Czarne dekory

- Gałka typu S-Line z A3

- Klimatronik 2 DIN

- Felgi audi

Najbliższe plany:

- Bluetooth

- Wymiana środka na czarny soul + skóra + czarna podsufitka

- Elektryka szyb x4

- Automatycznie składające się lusterka

- Parktronik przód tył

- Hak

- lotka s-line na klapę bagażnika

Dalsze plany:

- pakiet s-line zewnętrzny

- dwie rury

- Bi-ksenony

- się zobaczy...

Edytowane przez Jaro959

Opublikowano

Fajna sztuka, powodzenia w modzeniu! :)

Opublikowano

Hej ładny sedanik po.zmodzeniu będzie super autko

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hej ładny sedanik po.zmodzeniu będzie super autko

Dzięki, już parę rzeczy zrobiłem z pomocą jednego z kolegów z forum. Jak zrobię zdjęcia to wstawię.

Opublikowano

Witam kolege kolejny alt na forum pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.