Treść opublikowana przez Jaro959
-
Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
Witam, Kupiłem a4 b8 allroad ze stanów i nie działa keyless. Okazało się że w drzwiach lewy tył nie ma wiązki i anteny (i nie wiem czy czegoś jeszcze). Mam pytania: czy częstotliwość anten na USA i Europę są takie same? Ma ktoś może nr części dla anteny i wiązki pod usa? Ogarnia ktoś w mazowieckim takie rzeczy?
-
a4 b8 lift
Aaaa maska mi do oświetlanie nie pasowała To jak oriętuje się ktoś czy pasują lampy i maska z a4 b8 do allroada? Byłbym bardzo wdzięczny za podpowiedź...
-
a4 b8 lift
Witam wszystkich, czy maska i światła przednie są te same w audi a4 b8 lift i audi a4 b8 allroad lift? Na zdjęciach nie widzę różnicy...
-
Problem z klapą bagażnika
Mam podobny problem. Klapa się nie domyka (muszę mocno uderzyć do zamknięcia) ale jak już się zamknie to na FISie pali się otwarta. Co to może być? I czemu się klapa nie domyka?
-
wymiana podpory wału quattro
Witam, Buczy mi wał jak jadę ale nie mam wibracji. Myślicie że muszę wymieniać podporę czy wystarczy łożysko?
-
2.0 ALT Problemy po odpaleniu na zimnym- stuki, gaśniecię itp.
Miałem takie falowanie obrotów w swoim ALT na zimnym silniku. Przyczyną było odpowietrzenie skrzyni korbowej (odma). Ale nie zdarzyło się żeby nie zapalił. Sprawdzałeś ten temat?
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
Witam, Zrobiłem u Karola generalny remont auta. SWAP na 1.8T BEX + montaż Quattro + Nowe zawieszenie + hamulce (320/288). Karol nie tylko pomógł z wymianą ale też ze sprzedażą części starych gratów, dokładnie powiedział co jest potrzebne do przeróbek, jak coś brakowała to sam zorganizował jednocześnie mnie informując telefonicznie o tym fakcie, zweryfikował stan części które przywiozłem i jak coś się nie nadawało to od razu mi mówił że tego nie założy i szukał rozwiązania. Niesprzedawalne części zełomował we własnym zakresie żebym się tym nie zajmował. Na koniec przyjechał po mnie bo miałem problem z dojazdem po auto. Tak że fachowa pomoc od A do Z. Żeby nie było za kolorowo to powiem że trzeba trochę poczekać na termin (czekałem niecierpliwie ponad miesiąc:)). Oczywiście auto było u mnie do czasu aż dostałem cynk że już czas. Cała operacja trwała 3 dni!!! Koszt to już kwestia indywidualna dla jednych dużo dla drugich mało dla pozostałych akurat. Odbiory komisyjne trwały ponad godzinę, wszystko mi na podnośniku i w środku pokazał co zrobił, jak zrobił, jak zabezpieczył. Opisał jak mam się z nowym zestawem obchodzić podczas jazdy i serwisu. Technicznie: Wszystko działa jak należy, nie mam obaw że auto się rozkraczy na drodze. W każdej chwili mogę zadzwonić do Karola i podpytać co się dzieje. Podsumowując: 10/10 myślę że ASO powinno przyjechać do Karola na praktyki (od tej pory Karol zostaje jedynym mechanikiem mojego audi:)) Wielkie dzięki Karol!!!
-
Chiptuning A4 B6 1.8T 190KM
Witam, troszkę odświeżę temat. Ile może kosztować zawirusowanie bexa bez zmiany gratów na te "bezpieczne" 220 KM.?
-
głośnik PDC
Witam, Szybkie pytanko - głośnik PDC do a4 b6 może być z b8 czy musi być b6? Ma ktoś jakiś nr części?
-
Czy to jest s-line wewnętrzny?
A listwy progowe jak otworzysz drzwi masz s line? Na kierownicy eż bywały emblematy s lina
-
Audi a4 b6 jakie opony na felgę 18"
profil 45 za wysoki?
-
Audi a4 b6 jakie opony na felgę 18"
Witam, Jakie opony lepiej założyć na audi a4 b6 sedan. felga 18 - 8J. Mam w dobrej cenie 245/40/18 lub 225/45/18. Bardziej mnie skłania 45 wysokość ale czy podejdzie w takiej konfiguracji (obniżone auto o 30 mm).
-
Dystanse, wymiary, możliwość dorobienia
Witam wszystkich! Ma ktoś może wszystkie wymiary jak mają wyglądać dystanse? Jestem w stanie zrobić sobie takie w pracy ale nie znam wszystkich wymiarów. Może ktoś pomóc jakimś szkicem? Zdjęciem itp? Z jakiego materiału najlepiej je zrobić, aluminium, stal konstrukcyjna (rdzewiejąca), stal konstrukcyjna po wykonaniu dać w ocynk, może stal nierdzewna W ramach podziękowania mogę komuś dorobić takie cudo po kosztach
-
Znaczenie ET Felgi
ok dzięki. ale przed obniżaniem pojeździ takie coś chwile?
-
Znaczenie ET Felgi
Cześć, Mam w dobrej kasie do zabrania felgi 18 cali ET 43 szerokość 8''. Opony szerokie 255/45/18.Pierwsze pytanie to czy wejdzie coś takiego do a4 b6 sedan? Zawias póki co seria ale docelowo będzie -20 do -30 mm max. Felgi mi się bardzo podobają ale za sezon lub góra 2 opony do zmiany i myślę o 235/40/18. Drugie pytanie to czy taka konfiguracja ma sens na takiej szerokiej feldze?
-
B7 S-Line 235/45/17 czy wejdzie 245/45/17
Witam wszystkich, Przepraszam że tak z innej beczki ale znalazłem fajne koła w niskiej kasie z oponami 255/45/18. felga et43, szerokość 8''. Wejdzie coś takiego do a4 b6 sedan i nie będzie tarło? obecnie zawieszenie oryginalne ale chce obniżyć 20-30 mm nie więcej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć, może ktoś zabrać kabelek na spot'a? Potrzebuję sprawdzić jaki mam moduł komfortu
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
racja to co kolega wstawił to są naklejki na stałe. szablony do malowania to są te wzoki, plusiki i minusiki w środku. Mam jeszcze w domu chyba komplet do klimatronika, zestawu kubek-wizytownik, radia chorus I, chyba jeszcze przyciski szyb coś tam jeszcze. Jak ktoś chce to odstąpię za przysłowiowego browarka . Pisać na PW.
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
podpinam się pod to pytanie, czekam na szablony i będę regenerował ten lakier eurocolor mozna kupic w jakiejs sieciówce? typu leroy Ja jak malowałem climatronik to podważałem delikatnie igłą i nie było problemu. Trzeba uważać żeby nie położyć za dużo lakieru. Jak położyłem za dużo i mi się zrobiła jednolita warstwa to odchodziły też obrzeża naklejki i wyglądały krawędzie na postrzępione. Za duża ilość lakieru spowoduje duży uskok między lakierem a plastikiem i będzie brzydko wyglądać. Lepiej poświęcić więcej czasu i precyzji przy tym.
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
tandeta. Już na tym kiepskiej jakości filmiku widać że kolor jest inny. Na lepszej jakości pewnie będzie widać krawędzi naklejki. A poza tym naklejki jak to naklejki - lubią się odklejać.
-
Sprawdzenie modułu komfotu
Witam, Miałby ktoś chwilę w sobotę w Warszawie (najlepiej Rembertów, Wesoła i okolice ale może być dalej) aby mi zweryfikować jaki mam moduł komfortu? Nie mam w posiadaniu kabelka z oprogramowaniem niestety. Zakładam elektryczne szyby z tyłu i chciałbym sprawdzić czy muszę zmieniać też moduł. Mógłbym podjechać o ustalonej porze las rąk...
-
Trójkąt w ramce szyby drzwi tylnych
Witam wszystkich forumowiczów, Mam pytanko. Czy aby wymienić czarny trójkąt obok ramki szyb w tylnych drzwiach (taki ozdobny?) czy muszę wymieniać i wyjmować całą ramkę czy wystarczy sam trójkąt? Drugie pytanie czy do wyjmowania szyby z tyłu muszę zdejmować całą ramkę? Jeżeli tak to poczekam i załatwię przyciemnianie z wymianą. Odpadł mi lakier z tego trójkącika i chciałbym wymienić na ori. Jeżeli jest temat w tej kwestii proszę o odnośnik bo nie mogę znaleźć. Z góry dzięki za pomoc!
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Tak doświadczenie mam takie że po nieudanej próbie regeneracji wysłałem do kolegi Radka (_radek_) z forum cały klimatronik i mi odmalował go bardzo dobrze. Tak że polecam
-
Falujące obroty, brak synchronizacji wałków 2.0 ALT
Hej kolego i jak ? ogarnąłeś temat z tym trzęsącym silnikiem? mam to samo i niewiem w co łapy wsadzić Dorzucam się do pytania. Co prawda mój aż tak nie huczy ale też zauważyłem delikatnie nierówną pracę silnika na postoju (chyba że jestem przewrażliwiony). Z błędów wywala mi tylko błąd lusterka.
-
Koło zapasowe przy instalacji LPG
Pamiętaj że opona po użyciu tego zestawu idzie na szrot.A niektórzy preferują klejenie opon łatkami po małej dziurce