Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o analizę logów 1.8t bex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Proszę o analizę logów A4 B6 QUATTRO 1.8t BEX, jeździ jak 150hp :(

Paliwo 98 PB

002, 003

http://vaglog.pl/log_229210.html

011, 020

http://vaglog.pl/log_229211.html

115, 118

http://vaglog.pl/log_229213.html

032, 033

http://vaglog.pl/log_229212.html

Edytowane przez mlody800

Opublikowano

Stawiam na zapchany katalizator.

Opublikowano
  • Autor

Stawiam na zapchany katalizator.

Zimą zauwarzyłem że turbina była troche czerwona będe musiał sprawdzić, przykatować troche wieczorem.

Ale zauwarzyłem też żę ten grzybek od odmy jest w oleju, pewnie szczelność też do sprawdzenia.

Panowie mam pytanko na kanale 20 są różne wartości a na 32 kanale same 0.0. Czy to normalne??

Opublikowano

Nie to nie jest normalne, idealnie gdyby było zupełnie odwrotnie :), wartosci na kanale 032 wogóle się nie zmieniają? nawet po dłuższej jeździe?

Opublikowano
  • Autor

Nie to nie jest normalne, idealnie gdyby było zupełnie odwrotnie :), wartosci na kanale 032 wogóle się nie zmieniają? nawet po dłuższej jeździe?

32 robiłem jako ostatni a logi robiłem 2 razy bo nie skasowałem błędów (których nie było) :facepalm: , czyli trochę przejechałem :)

a wracając do 20 to co cewki do wymiany bo świece nowe orgi,

to i sonda pewnie też??

Edytowane przez mlody800

Opublikowano

Nie to nie jest normalne, idealnie gdyby było zupełnie odwrotnie :), wartosci na kanale 032 wogóle się nie zmieniają? nawet po dłuższej jeździe?

32 robiłem jako ostatni a logi robiłem 2 razy bo nie skasowałem błędów (których nie było) :facepalm: , czyli trochę przejechałem :)

a wracając do 20 to co cewki do wymiany bo świece nowe orgi,

to i sonda pewnie też??

Cewki raczej masz ok..

Mam podobny problem z zapłonami..najgorzej mam na 4 cylindrze, dlatego zamieniłem cewki jednak nadal to samo.

Na nowych świecach i PB98 zapłony wyglądają trochę lepiej. W przeciągu tygodnia będę walczyć z katalizatorem możne to coś da.

Sprawdzałeś może kompresję?

Widać nie jestem sam z takimi zapłonami w BEX.

Opublikowano
  • Autor

Nie to nie jest normalne, idealnie gdyby było zupełnie odwrotnie :), wartosci na kanale 032 wogóle się nie zmieniają? nawet po dłuższej jeździe?

32 robiłem jako ostatni a logi robiłem 2 razy bo nie skasowałem błędów (których nie było) :facepalm: , czyli trochę przejechałem :)

a wracając do 20 to co cewki do wymiany bo świece nowe orgi,

to i sonda pewnie też??

Cewki raczej masz ok..

Mam podobny problem z zapłonami..najgorzej mam na 4 cylindrze, dlatego zamieniłem cewki jednak nadal to samo.

Na nowych świecach i PB98 zapłony wyglądają trochę lepiej. W przeciągu tygodnia będę walczyć z katalizatorem możne to coś da.

Sprawdzałeś może kompresję?

Widać nie jestem sam z takimi zapłonami w BEX.

Faktycznie kompresja to podstawa nie sprawdziłem, dzięki za podpowiedż czytałem twój post i zdawało mi się że u mnie jest podobnie.

Sprawdze kompresje i szczelność to podziele się wynikami daj znać czy z katalizatorem pomogło

Opublikowano

Spoko, jak cos bede wiedział dam znać :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj sprawdziłem sprężanie jest ok :)

Opublikowano

No to szukamy dalej ;) ja ciągle czekam na downpipa.

A może problem leży po stornie wtryskiwaczy? Któryś daje za mało albo za dużo.. Tylko, że u mnie kanał 013 ( w VAG) odpowiedzialny za wtryski jest niedostępny, chyba że działa to tylko w dieslu..


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez sambo

Opublikowano

widzę że cofanie w Bexie to norma

Ja wymieniłem dp, wtryski, wkład pompy paliwa, świece, gniazda wtrysków, uszczelkę kolektora dolotowego + czyszczenie przepustnicy i pewnie parę innych rzeczy i nadal to samo

Jedynie na gazie przestało cofać i na PB98 jest lepiej ale nie na tyle aby to olać.

Edytowane przez czechcu

Opublikowano

widzę że cofanie w Bexie to norma

Ja wymieniłem dp, wtryski, wkład pompy paliwa, świece, gniazda wtrysków, uszczelkę kolektora dolotowego + czyszczenie przepustnicy i pewnie parę innych rzeczy i nadal to samo

Jedynie na gazie przestało cofać i na PB98 jest lepiej ale nie na tyle aby to olać.

Masz zrobiony program?

Opublikowano

widzę że cofanie w Bexie to norma

Ja wymieniłem dp, wtryski, wkład pompy paliwa, świece, gniazda wtrysków, uszczelkę kolektora dolotowego + czyszczenie przepustnicy i pewnie parę innych rzeczy i nadal to samo

Jedynie na gazie przestało cofać i na PB98 jest lepiej ale nie na tyle aby to olać.

Masz zrobiony program?

tak

Opublikowano

No to mnie załamałeś.. Myślałem, że program to ostateczność i na 100% rozwiąże problem..

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

No to mnie załamałeś.. Myślałem, że program to ostateczność i na 100% rozwiąże problem..

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Program tylko uwypukli problemy które występują w serii, więc na wstępie ogarniasz serie a później się weź za program

Edytowane przez czechcu

Opublikowano
  • Autor

Przypomniało mi się że koleś który naprawiał dla szwagra cupre tylko disel mówił że przepływke tylko oryginał aso, u niego wyszło pompo wtryskiwacze za słabe i turbo padnięte jak to zrobił okazało się że przepływka za słaba.

Opublikowano

przepływka tylko bosch-a nic innego

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam proszę o analizę logów po wywaleniu katalizatora

115, 118

http://vaglog.pl/log_231451.html

002, 003

http://vaglog.pl/log_231448.html

011, 020

http://vaglog.pl/log_231449.html

032, 033

http://vaglog.pl/log_231450.html

Opublikowano

No ładnie to wygląda :D Jak dla mnie to wygląda jak zdrowa seria :)

Szkoda, że u mnie tak nie jest :( Czekam na nową przepływkę.

Edytowane przez sambo

Opublikowano
  • Autor

No ładnie to wygląda :D Jak dla mnie to wygląda jak zdrowa seria :)

Szkoda, że u mnie tak nie jest :( Czekam na nową przepływkę.

Dzisiaj wsiadłem to miło się zaskoczyłem. Jeszcze muszę wywalić sondę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.