Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bixenon skrętny problem


fox60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki problem gdyż zakupiłem lampe skrętną jednak sprzedawca zapewniał mnie że soczewka jest lekko poluzowana i chodzi w górę i w dół. Lampa do mnie przyszła a okazało się że poołamane są jakieś mocowania. i teraz moje pytanie. Czy da się przekręcić cały środek lampy aby została tylko sama obudowa plastikowa jak bym kupił gdzieś po kosztach lampę np: z pourywanymi uchwytami tylko sprawną? Chodzi mi o przedładke całej obudowy po odklejeniu klosza aby wsadzić tam soczewkę,DRL i kierunek wraz z osprzętem z lampy z pourywanymi uchwytami? Czy może są tam jakieś elementy które są na stałe i nie da się ich przełożyć?

Tak teraz patrze i napisałem w złym temacie, Prosiłbym ewentualnie moderatora o przeniesienie do odpowiedniego działu. :)

Edytowane przez fox60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś jakiś schemat jak to rozłożyć albo w jakiej kolejności się za to zabrać? bo nic nie mogę znaleźć.

Dobra schematu nie trzeba lampa rozebrana tylko teraz pytanie do was:

Czy jest sens kleić bo pęknięty jest stelarz soczewki (regulacja góra-dół oraz prawo-lewo) czy szukać gdzieś tych części albo właśnie tak jak myślałem lampy tylko np bez uchwytów a żeby była 100% sprawna pod względem właśnie soczewki i tego mechanizmu?

A wie może ktoś z was jak wyjąć regulaję wysokości z tej lampy? bo już nie mam powysłu a nie chce połamać.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/947ae5448b58e641

Śrubki odkręcone tylko nie moge poradzić samej regulacji od góry.

Edytowane przez fox60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...