Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 b5 1.8 ARG + LPG] Dławienie silnika, spadek moce na benzynie.


Adrian94

Rekomendowane odpowiedzi

Długo nie nacieszyłem się wzorową pracą silnika, samochód znowu dostał te same objawy które były przed założeniem nowej przepływki. Jak ją odepne jest ok, jak podlacze to ledwo odpala na zimnym silniku gdy się rozgrzeje jest lepiej jednak mocy brak. Kolejna przepływka do wymiany, czy może być coś nie tak w instalacji elektrycznej mojego audi że powoduje uszkodzenia przepływki? Lub po prostu miałem szczęście i szlak ją trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądze aby nowa, oryginalna przepływka padła tak szybko(tutaj jeszcze pytanie, tą oryginalną przepływke masz z ASO czy z allegro z dopiskiem w aukcji oryginalna?), jednak z drugiej strony you never know, może jakaś uszkodzona partia, kupując tą część dostałeś jakiś paragon, spróbuj to oddać na gwarancje, nie wiem czy takowa istnieje ale zawsze możesz spróbować, żeby zacząć grzebać przy instalacji i szukać bubla najpierw upewnij sie, że nie miałeś pecha i nie trafiłeś na trefną, jesli po wymianie na inną sprawną/nową stanie sie znów to samo, wtedy można szukać problemu w instalacji

pozdro :hi:

Edytowane przez uszolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą część na szrocie,byłem u nich i pytam się czy mi to wymienią lub oddadzą kasę, lecz spotkałem się z tekstem typu "na części elektroniczne nie udzielamy gwarancji " fakt, zakładałem przy nich i było wszystko ok więc nie wiem czy mogę mieć do nich pretensje. Na przepływce jest napisane made in Germany i wgl wszystko się zgadza. Chciałem kupić od nich inna jednak już nie mieli. W piątek od rana będę szukał następnej Przepływki ;) dodam że jakieś 500 km temu zakładałem nowy filtr powietrza i wgl wszystkie filtry i olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą część na szrocie,byłem u nich i pytam się czy mi to wymienią lub oddadzą kasę, lecz spotkałem się z tekstem typu "na części elektroniczne nie udzielamy gwarancji " fakt, zakładałem przy nich i było wszystko ok więc nie wiem czy mogę mieć do nich pretensje. Na przepływce jest napisane made in Germany i wgl wszystko się zgadza. Chciałem kupić od nich inna jednak już nie mieli. W piątek od rana będę szukał następnej Przepływki ;) dodam że jakieś 500 km temu zakładałem nowy filtr powietrza i wgl wszystkie filtry i olej.

ok przepływka ori, ale nie jest nową troche zakłamałeś rzeczywistość wiec przyczyna jest jasna jak dla mnie, ta przepływka ma 15 lat miala prawo w kazdym momencie sie zepsuć, pech że trafilo na ciebie, albo szukaj dalej uzywki z nadzieja ze bedzie ok albo zaintwestuj w ori aso

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc że kupiłem nową miałem na myśli używana no tak trochę zamotałem ;/ jak się nie mylę to ori kosztuje niecałe 500 zł, więc chyba pozostanę przy tej tańszej wersji i poszukam używki, jeżeli dalej będzie nie tak będę martwił się dalej ;)

Edytowane przez Adrian94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...