Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o ocenę logów 003, 011 Afn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o ocenę logów dynamicznych przepływomierza i turbiny.

Audi A4 B5 1.9 tdi Afn 1999r

Turbo zostało wymienione na regenerowane Awx bo poprzednie oryginalne Afn już siadało.

Silnik ma wgrany najprawdopodobniej program.

Jestem słaby jeśli chodzi o diagnostykę Vag wiec proszę o wyrozumiałość i wszelkie sugestie mogące doprowadzić silnik do przyzwoitego stanu.

W moim odczuciu turbo wstaje zbyt późno.

http://vaglog.pl/log_230015.html

http://vaglog.pl/log_230016.html

http://vaglog.pl/log_230013.html

Opublikowano

Turbo równo ładuje, ale kiepsko wstaje. Przypadałby się jeszcze log z 001, bo soft taki dość lightowy. Do sprawdzenia szczelność układu dolotowego.

Przepływomierz jak na takie doładowanie zaniża. Przeczyścić, jak nie pomoże to podmienić na inny i ponownie wykonać logi

Edytowane przez tomasz102

Opublikowano
  • Autor

Witam, dziś tylko logi 001.

http://vaglog.pl/log_230210.html

Proszę o ocenę.

Opublikowano

Chyba masz spore dymienie ? Jak na takie doładowanie to dość obficie podlane.

Przepływomierz wyczyść jeżeli wyjdzie podobnie to spróbuj od kogoś podmienić

Opublikowano
  • Autor

Chyba masz spore dymienie ? Jak na takie doładowanie to dość obficie podlane.

Przepływomierz wyczyść jeżeli wyjdzie podobnie to spróbuj od kogoś podmienić

dymienie po wymianie turbiny na Awx w mojej ocenie jest raczej małe. Jutro będzie nowa przepływka to porobię nowe logi dynamiczne. Wystarczą 003 i 011?

Opublikowano

Tak

Opublikowano
  • Autor

Logi dynamiczne zrobione z całkowicie nową przepływką 003 i 011. Dymienia brak a turbina wstaje nadal trochę późno...

http://vaglog.pl/log_230399.html

http://vaglog.pl/log_230400.html

Opublikowano

Pisałem o podmianie. Na nowej jest już troche lepiej, jednak teraz trzeba wziąć pod uwagę: szczelność układu dolotowego, katalizator czy nie jest zapchany ?

Opublikowano
  • Autor

Katalizator jest usunięty. Wydaje mi się, że jest mała poprawa odczytów przepływomierza w stosunku do starego zważając, że jest nowy. Trzeba chyba szukać nieszczelności w dolocie? Zakładając, że jest mała nieszczelność to czy po jej wyeliminowaniu i lepszych odczytach przepływomierza turbina zacznie wcześniej wstawać?

Opublikowano

Sprawdź N75 i podciśnienia w układzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.