Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Problem z wycieraczkami ?


boseron

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy to normlane ale jak ciągne do siebie dzwignie od wycieraczek i spryskuje przednią szybę to w tym samym czasie uruchamia sie wycieraczka z tyłu i porusza sie dopóki nie puszcze dzwigni dodam ze tylna wycieraczka włącza sie normalnie jak sie dzwignie ciągnie od siebie w strone szyby wiec to pierwsze zachowanie chyba jest nienormalne? gdzie moze byc problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to normlane ale jak ciągne do siebie dzwignie od wycieraczek i spryskuje przednią szybę to w tym samym czasie uruchamia sie wycieraczka z tyłu i porusza sie dopóki nie puszcze dzwigni dodam ze tylna wycieraczka włącza sie normalnie jak sie dzwignie ciągnie od siebie w strone szyby wiec to pierwsze zachowanie chyba jest nienormalne? gdzie moze byc problem

chyba manetka do wymiany lub naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojdziesz jak rozkręcic obudowę kolumny i masz pewność, że to manetka to wówczas tylko przepinasz kostke i skręcasz kolumnę z nową manetką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podłączę się do tematu mam podobny problem gdy załączam tylną wycieraczkę załącza mi się spryskiwacz tylny ale nie na stałe tylko przerywa, po chwili przedni na szybę manetka cały czas w tym samym położeniu. A jak pociągnę do siebie to wszystko jest dobrze działa sprysk szyby i reflektorów. Jak się dostać do manetki czy trzeba ściągać kierownice?? A może da się to jakoś naprawić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...