Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prosze o ocene logów AFN wtryski 0.230

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prosze o analize moich logow AFN

wtryski 0.230

lekki program

brak katalizatora

Kumple dzis wieczorem wrzuci logi mojego autaka :)

dzieki

Opublikowano

kąt wtrysku do korekty na 49-51 i jeszcze raz 004 dyn,bs,stat

Mocno kopci?

Edytowane przez baca2309

Opublikowano
  • Autor

Dość mocno kopci

Opublikowano

bo wysterownianie kąta wtrysku nie daje rady i dawke zmniejsz

Ile jest teraz km?

Edytowane przez baca2309

Opublikowano
  • Autor

Na nysie pokazalo 158km i 345nm

Wtedy byl jeszcze katalizator

Opublikowano

niezły wynik jak na ori turbo:D ale wtedy raczej nie było problemów z kątem?

masz jakies logi które były robione po sofcie?

Edytowane przez baca2309

Opublikowano
  • Autor

To sa po sofcie wczoraj robione dzis zrobię jeszcze te co się zle zapisaly.

A kat jest taki sam od roku nic nie ruszane

Teraz doszedł tylko jeszcze cooler z a5

Ogólnie celuje w 200km jeszcze turbo AWX i Walek sdi kolektor AWX i starczy

Opublikowano

nic sie zle nie zapisało, jaki tuner robi softa na nie sprawnym aucie :facepalm:

musisz kąt ustawic z wtedy zrobić logi

turbo dawaj brd :evil:

Edytowane przez baca2309

Opublikowano

niezły wynik jak na ori turbo:D ale wtedy raczej nie było problemów z kątem?

masz jakies logi które były robione po sofcie?

Logi robione pare dni przed hamownia ale juz po sofcie

000 BS http://vaglog.pl/log_220521.html

Dynamiczny 004 http://vaglog.pl/log_220500.html

Statyczny 004 http://vaglog.pl/log_220508.html

Co do zle zapisanego loga, to chodzilo o 010, jest jakiś urwany

Edytowane przez Daro324

Opublikowano

to tuers sie nie popisał i nie ogarnął samochodu pod soft bo juz wtedy pompa nie radziła sobie z wysterowaniem kąta wtrysku i kąt był opużniony, musisz ustawić prawidłowo kąt i najprawdopodobniej dać cieńsze podkładki pod sprężyne przestawiacza kąta wtrysku bądz podbić ciśnienie ale najpierw ustaw i zrób logi

Edytowane przez baca2309

Opublikowano

to tuers sie nie popisał i nie ogarnął samochodu pod soft bo juz wtedy pompa nie radziła sobie z wysterowaniem kąta wtrysku i kąt był opużniony, musisz ustawić prawidłowo kąt i najprawdopodobniej dać cieńsze podkładki pod sprężyne przestawiacza kąta wtrysku bądz podbić ciśnienie

czyli dynamiczny kat wtrysku nie wyrabia ?

Opublikowano

tak i w ststycznym tez jest za duże wyserownie bo prawie 90

Opublikowano

tak i w ststycznym tez jest za duże wyserownie bo prawie 90

Powiedz mi jeszcze dlaczego nie da sie zrobic 004 w BS?

Po nacisnieciu Basic Settings nic nic nie zmienia a log wyglada jak zwykły statyczny?

Opublikowano

dziwne powinno normalnie zrobić a jaki vag?

Opublikowano

311

W moim a4 b5 afn normalnie dziala

zaraz sciagne 409 i wieczorem sprawdze u kolegi manus2006


311

W moim a4 b5 afn normalnie dziala

zaraz sciagne 409 i wieczorem sprawdze u kolegi manus2006

hmm zapomnialem o waznym fakcie

posiadam kabel kkl od viakena, nie wiem dlaczego ale nie moge sie polaczyc przez niego z autem mamus2006, wiec logi robilem jego kablem, moze to byc jego wina?

Edytowane przez Daro324

Opublikowano

ja tez sie ine mogłem kiedyś połaczyć ze swoim a okazały sie winne ustawienia vaga

Opublikowano
  • Autor

Soft byl gotowiec na ori wtryski a pozniej doszly 230 ic z a5 i wywalenie kata

Opublikowano

no to go lepiej wywal i jedz do tunera niech ci ogarnie wszystko i zrobi soft pod twój osprzęt:) nic dziwnego ze sadzi:D

Opublikowano

ja tez sie ine mogłem kiedyś połaczyć ze swoim a okazały sie winne ustawienia vaga

tylko ze moj kabel jakby nie chce wejsc do konca w gniazdo obd od mamusa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.