Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trzeszczenie w słupku


jackx78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W moim a4 b8 pojawiło się dziwne trzeszczenie w lewym słupku. Najlepiej słychać je podczas otwierania lub zamykania tylnych drzwi ale także podczas jazdy. Co ciekawe kiedy przednie drzwi są otawrte trzeszczenie jest mniejsze lub nie ma wcale. Zgodnie z tym co wyczytałem w interencie smarowanie zamka powinno załatwić sprawę - ale nie załatwia. W ubiegłym roku w ASO dowiedziałem się że to znany problem i dotyczy - smarowania zamka, zrobili - rok był spokój. Niestety nie mam czasu na wizytę u nich i liczę że ktoś z Kolegów poradzi i dokładnie opisze co powinienem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak udało Ci się rozwiązać problem z tym trzeszczeniem? Jeśli tak to podziel się co było przyczyną.

edit

Może w twoim przypadku jak i u mnie winna za trzeszczenie jest uszczelka, która znajduję się na tylnych drzwiach, chodzi mi o tą która jest przyklejona do plastykowej ozdobnej listy przy szybie na drzwiach(dekor zewnętrzny w piano?), ta taka z fartuchem który wchodzi pod przednie drzwi. Wystarczyło tak naprawdę przesmarować samą uszczelkę, gdyż była sucha i przy zamkniętych drzwiach i lekkim przyciskaniu w okolicy słupka B tych ozdobnych listew z zewnątrz było słychać lekkie trzeszczenie, po przesmarowaniu sztyftem do uszczelek nagle nastała bloga cisza, taka błachostka, a smarowałem już zamki, zdejmowałem boczki z drzwi i psikałem silikonem i nic nie pomagało do czasu przesmarowania widocznej uszczelki :facepalm:

Edytowane przez zabiello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jeszcze jakiś inny pomysł na to trzeszczenie? Rozebrałem cały słupek do gołej blachy i przy jeździe po dziurach dalej trzeszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...