Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 TDI AJM, prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym Was prosić, byście sprawdzili czy logi są w porządku. Pierwszy raz robiłem logi, nie wiem czy w jednym "pliku" można robić kilka grup na raz.. teraz jak tak zrobiłem to zauważyłem, że każdy robi osobno każdą z grup..
Prosze Was o pomoc w miare możliwości. Pozdrawiam :)

BASIC SETTINGS:
Grupa 003: http://vaglog.pl/log_230712.html
Grupa 004: http://vaglog.pl/log_230713.html
Grupa 011: http://vaglog.pl/log_230714.html
Grupa 000: http://vaglog.pl/log_230715.html

DYNAMICZNE:
Grupa 004: http://vaglog.pl/log_230710.html
Grupa 003: http://vaglog.pl/log_230711.html
Grupa 001: http://vaglog.pl/log_230706.html
Grupa 011: http://vaglog.pl/log_230707.html
Grupa 008: http://vaglog.pl/log_230708.html
Grupa 010: http://vaglog.pl/log_230709.html

STATYCZNE:
Grupa 003: http://vaglog.pl/log_230705.html
Grupa 001: http://vaglog.pl/log_230704.html
Grupa 023: http://vaglog.pl/log_230703.html
Grupa 018: http://vaglog.pl/log_230702.html
Grupa 013: http://vaglog.pl/log_230701.html
Grupa 004: http://vaglog.pl/log_230700.html


Edytowane przez Brayker

Opublikowano

Zrób komplet logów i każdy z osobna. Dlaczego z osobna ? Nikomu nie zależy żebyś dużo jeździł tylko, żeby było więcej próbek do analizy.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego :) jutro zrobię nowe, pozdrawiam


Chłopaki, dzisiaj zrobiłem to tak jak się należy, bardzo Was prosze, teraz mi sprawdźcie te logi :)

przepraszam za post pod postem..

Opublikowano

Termostat słabo trzyma temp. bo 81 st, synchro rozrządu troche do poprawy, reszta wyglą da w miare, ale ja sie nie znam. :)

Edytowane przez ?ukasz13

Opublikowano
  • Autor

Czujnik temperatury wymieniałem kilka dni temu bo nie trzymał w lato na liczniku 90 stopni, po wymianie jest ok, szybko się nagrzewa i na blacie jest 90 :)

Dzięki kolego za pomoc, może ktoś jeszcze coś powiedzieć? ktoś kto się lepiej zna :)

Opublikowano

Lukasz to jeden z najlepszych expertow tutaj,napisał ci ze rozrząd.a to chyba bardzo ważne prawda

Opublikowano
  • Autor

Dlatego podziękowałem koledze za pomoc, bo zainteresował się moim tematem :)

Znajomy mi powiedział, że niby EGR mi nie domaga i przepływka coś "z dołu" szwankuje.. ale skoro kolega Łukasz13 twierdzi inaczej, to jemu uwierzęzyl

Czyli mogę śmiało robić mapkę i nie wywali mi głupot żadnych?

Opublikowano

Ja napisałem tylko to co moim zdaniem jest do poprawy, a o reszcie moze wypowiedzą się koledzy bardziej ogarnieci w dieslach, w grupie 004 synchro powinno być blizej 0 a nawet troche na minusie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/250849-kat-synchronizacji-walka-synchro-angle-mity-czy-fakty/

Opublikowano
  • Autor

Dzięki serdecznie jeszcze raz Łukaszu za pomoc, miło, ze ktoś się interesuje moim tematem :)

Może jeszcze ktoś się wypowie co do moich logów?

pozdrawiam

Edytowane przez Brayker

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.