Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] wilk w owczej skórze


tomek a4 2.8

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od stylu jazdy, moje 1,8T jak żona jedzie pali 9 l gazu, mnie pali 13-15l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy wynik to 10,5 l gazu- większość trasa i troche miasto. Wyliczałem ostatnio średnie spalanie, tak przy normalnej jezdzie (gdzie przy wyprzedzaniu łapie sie juz spore predkości) zużycie gazu nie przekroczyło 12,5 l. Myśle że nawet przy dość ostrym stylu jazdy nie powinien spalić więcej niż 15, góra 16 litrów. Auto bardzo ładnie się rozpędza, więc jazda z gazem w podłodze nie może trwać długo i dzięki temu duży silnik nie chleje tak strasznie. W sumie koszt przejechania kilometra jest podobny jak w klekocie, ale przyjemność z jazdy nieporównywalna :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy wynik to 10,5 l gazu- większość trasa i troche miasto. Wyliczałem ostatnio średnie spalanie, tak przy normalnej jezdzie (gdzie przy wyprzedzaniu łapie sie juz spore predkości) zużycie gazu nie przekroczyło 12,5 l. Myśle że nawet przy dość ostrym stylu jazdy nie powinien spalić więcej niż 15, góra 16 litrów. Auto bardzo ładnie się rozpędza, więc jazda z gazem w podłodze nie może trwać długo i dzięki temu duży silnik nie chleje tak strasznie. W sumie koszt przejechania kilometra jest podobny jak w klekocie, ale przyjemność z jazdy nieporównywalna

W pełni zgadzam się z poprzednikiem. Mi też gazu spala w trasie w przedziale 11-13 i to wcale nie wlekąc się. Dopiero po wjechaniu w miasto podnosi sie do 15-16. Ale i tak większość uwarza że duży silnik to niewiadomo ile musi palić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gazie audiczką :tongue4: toć to grzech obywatele hehe :decayed: mój mobil w trasie ok 6-7 a miasto to tak z 8 (silnik 2,5 TDI V6) jak tata jezdzi to troche więcej :wink4: a tak odnośnie tu autka to bardzo fajna ta skorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się nie wstydzę gazu. Przy dużych przebiegach mnóstwo kasy zostaje w kieszeni. A to że gaz tak niszczy silnik też nie jest do końca prawdą. Trzeba dbać o wszelkie wymiany na czas i nie ma żadnych problemów. Mam też zagazowa audi c4 i zrobiłem nim ponad 100 tys. na gazie i mam zamiar bez problemu przejechać nim następne 150 tys. Mówcie co chcecie, ale gaz :good: No i środowiska tak nie zatruwamy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :tongue4: nie no ja nie mówie że nie jest :good: czasem jezdze co prawda nexia na gaz :polew: ale oszczednosc to racja no ale nie te osiągi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gadu powiem wam tyle... miałem vectre a 1.8 z gazem... ehh... benzyna? przez 8 lat jak mialem to auto przez 5 jeździłem na gazie... ten samochód nie trawil benzyny... w zime na benzynie nie odpalał... a gazie, owszem :naughty: w tym samochodzie byla tylko benzyna dla pompy paliwa, zeby na sucho nie chodzila... samochod to byl pocisk a mial juz 3 silnik... ale nie bede sie tu rozpisywał bo to nie o moim aucie watek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Mamy taki sam silniczek i napęd.

Moja niunia pali mi ok.13l po mieście przy normalnej jeździe pewnie że może spalić więcej jak będę chciał,ale i może spalić mniej bo w trasie do 110km/h to ok 10l. mój rekord to 8,7l w trasie kiedy to musiałem jechać mega wolmo bo kolega z drugiego autka miał awarie i musieliśmy się kulać bardzo wolno .

Teraz to dopiero docenimy quatro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...