Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B6/B7] Ukryty wylacznik zaplonu


kapsel88

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Panowie chcialbym zalozyc w swojej Audi A4 B7 1.8T ukryty wylacznik zaplonu, bo szkoda mi tracic mojej niunci :)

Bylem juz u jednego elektryka z polecenia, pogadalismy i zaproponowal mi odciecie zaplonu. Posiadam instalacje gazowa i wiem ze mozna awaryjnie odpalic auto na gazie, wiec odciecie ompy paliwa nie wchodzi w gre.

Odciecie rozrusznika tez nie bo mozna odpalic na zapych.

Wszystko ladnie pieknie elektryk zaproponowal mi urzadzonko ktore caly czas komunikuje sie z centralka i bedac w zasiegu zamyka obwod i mozna odpalic auto.

Najgorzej mnie zniesmaczyl ten elektryk ze nie moge byc przy montarzu i tu moje obawy czy nie zeskanuje mojego kluczyka przekaze "magika" jakie sa zbezpieczniea i gdzie i przychodza po auto jak po swoje.

To urzadzonko znalazlem za 150 zl ale zastanawiam sie jak mozna by bylo to zrobic samemu?

Odciecie zaplonu to prawdopodobnie ktorys sygnal po kluczyku biegnacy do komputera, tak mi sie wydaje.

Myslalem tez czy nie zrobic przerwy w obwodze czujnika Halla ale czy nie bedzie to sialo jakis bledow na sterownik?

Panowie jak macie jakis pomysl dawajcie propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nad takim razwiazaniem myslalem. Ojciec jak mial golfa V mial jakis bryloczek( z czujnikiem/nadajnikiem) przy kluczach. ktory komunikowal sie z jakims czujnikiem gdzies w samochodzie i dzieki temu auto odpalalo. A jesli niebylo tego bryloczka auto niechcialo odpalic. Zastanawiam sie czy mozna takie cos wmontowac do a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej mnie zniesmaczyl ten elektryk ze nie moge byc przy montarzu i tu moje obawy czy nie zeskanuje mojego kluczyka przekaze "magika" jakie sa zbezpieczniea i gdzie i przychodza po auto jak po swoje.

Być może montuje to w tym samym miejscu w wielu autach, więc nie chce by to się wydało.

Ewentualnie sam się bo,i bo cie nie zna i może traktuje jak potencjalnego złodzieja, który chce zobaczyć co i jak by kraść takie auta.

Można gdybać.

Sam zdecyduj.

Albo przyjedź z innymi tablicami rej.

I tak mu nie podajesz adresu zamieszkania i nie pokazujesz dowodu rejestracyjnego.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...