Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o numer części


Butcz

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem ostatnio dwie osłony

8e0103927c01c - osłona zbiorników płynów hamulcowego i spryskiwaczy

8e181944701c - osłona podszybia oraz pokrywa akumulatora

Obydwie te rzeczy nie pasują do mojej a4 b6. Czy są dwa rodzaje tych części? Czy mógłbym prosić o ewentualną pomoc w namierzeniu poprawnych numerów katalogowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ostatnio dwie osłony

8e0103927c01c - osłona zbiorników płynów hamulcowego i spryskiwaczy

8e181944701c - osłona podszybia oraz pokrywa akumulatora

Obydwie te rzeczy nie pasują do mojej a4 b6. Czy są dwa rodzaje tych części? Czy mógłbym prosić o ewentualną pomoc w namierzeniu poprawnych numerów katalogowych?

Osłona zbiorniczków wymaga zakupienia jeszcze kilku elementów montażowych + zmiana zbiorniczka płynu chłodzącego (jeśli nie masz fabrycznego webasto)

Osłona podszybia tez pasuje p&p. Wcześniej oczywiście usuwasz starą (małą) osłonę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny, że nie ma dwóch rodzajów osłon podszybia? Moja w ogóle nie pasuje. Jej krawędź jest w lini prostej, a podszybie jest jak by wklęśnięte na środku, po prostu ona się tam nie mieści. Tak samo jest z osłona płynów. Niby pasuje część górna ale dół w ogóle nie jest spasowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak dla mnie ta krawedz przy ścianie grodziowej wygląda na wgiętą do środka. Wydaje mi się, że nie powinno tak być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówisz nie powinno tak być. może była jakaś przygoda z tym autem. a na krańcach podszybie pasuje tzn przy jednym albo drugim błotnik ? bo na zdj średnio widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na krańcach pasuje. Też myślałem, że był może uderzony w tym miejscu ale powiem szczerze, że nic nie widać. Ani na zagieciach ani po rurach.Postaram się zrobić dzisiaj kilka zdjęć tego miejsca. Po lewej stronie mialem już taką małą osłonę na filtr kabinowy. Kurczę już nie wiem ale przy takim uderzeniu, to musieli by wymieniać cały przód a tutaj nic nie widać żeby było mącone. Przednia szyba też oryginalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...