Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5] Ruda by Krzysieg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Niedawno rozstałem się z moją Astrą G II 2.0 B 136km Sportive i przyszedł czas na kolejny projekt. Wybór padł na a4b5 w dośc nietypowym "Rudym" kolorze :)

Zależało mi na oszczędnej jeździe, także wybór padł na Silnik 1.6 z gazem niby 101km :) Znalazłem, pojechałem- kupiłem.

Ruda- jak się okazało, na szczęśnie nie była zjedzona przez "rudą".

Fakt- wstawione były progi, ale podłoga, blacha OK! Niestety auto po lekkiej kolizji w tył, także założony został wydech, maska, zderzak, od 1.9 tdi :)

Opis:

:audi:

Audi a4b5

Sedan

1.6 ADP B+G-55L 74kW 101km

317.000km

kod lakieru: ly3z

ABS

2x El Szyby

2x El Lusterka

Skóra

Ogrzewanie :grin:

Książka zrób to sam AUDI

Książka serwisowa do 302.000km

Moje plany i modyfikacje układają się następująco:

Zawieszenie:

Przód:

ZROBIONE* Zawieszenie- gwint

ZROBIONE* Komplet wielowahacz (2 lata gwarancji)

ZROBIONE* 2 końcówki drążków

ZROBIONE* Nowe 2 przeguby zewnętrzne

ZROBIONE * Nowe giętkie przewody hamulcowe i miedziane przy zaciskach

ZROBIONE * nowe łożysko P przód

ZROBIONE * Komplet tarcz+ klocków

Tył:

ZROBIONE * Zawieszenie

ZROBIONE * 2x tuleja belki

ZROBIONE * Regeneracja 2 zacisków

ZROBIONE * Nowe tarcze+ klocki

Silnik:

ZROBIONE * 4x nowa świeca

ZROBIONE✓ * 4 przewody zapłonowe

ZROBIONE * Nowa pompka paliwa

ZROBIONE * Nowy filtr paliwa

ZROBIONE * wymiana węży wodnych

ZROBIONE* wymiana węża odmy

ZROBIONE* nowy filtr powietrza

ZROBIONE* wyczyszczona przepustnica i doloty powietrza

* sportowy wydech

Wizualnie + środek + inne:

ZROBIONE* Lampy xenon przód

ZROBIONE* Lampy polift tył

* Nowe kompletne wnętrze (fotele, słupki itp)

ZROBIONE * Do obszycia podsufitka

ZROBIONE✓ * Zrobienie centralnego zamka

* Kierownica 3/4 ramienna od polifta lub+

* Ringi na zegary

* Oklejenie ramek (środkowy panel konsoli)

ZROBIONE* Mieszek na drążek zmiany biegów

ZROBIONE * Szerokie Alu 17" rant z oponą 205

* Gril polift / z czarnym znaczkiem audi

* 4x El szyby

* Car Audio + 4 dobre głośniki

* Lusterka w kolor

* Przyciemnienie szyb tyl

* Dokładki w kolor

* Progi w czarny metalic

* Zaciski P+T w kolor ly3z

* i inne.

Jakie prace aktualnie?

Wyjęty cały środek, zostawiony tylko fotel kierowcy i konsola, obszywana podsufitka przeze mnie, puszczane kable do audio i głośników tył, konserwacja podłogi, progów, pranie nowego wnętrza z polifta, pranie wykładziny, zakupione rzeczy do polerki rantów w alu... Zakupiona folia do przyciemniania szyb 60% :) Prace codziennie idą do przodu :)

Parę fotek z aktualnych prac w spoilerze :)

Zawieszenie:

3pDI6uu.jpg

Na stalówkach i gwincie trochę nisko...

yvu7mrrj.jpg

6wc6a3cb.jpg

Tuleje stara/nowa:

c8ZlKrK.jpg
y6gGBHB.jpg

Progi:

NaphRAs.jpg

Rn9QzoK.jpg

Wnętrze się robi, sufity też:

ygf5Zdh.jpg

PZPRdvB.jpg

YoD52aQ.jpg

Kolejne pudełeczko części:

3FvG7aZ.jpg

Co pare dni aktualizacja w nowych postach lub w pierwszym. Zapraszam do komentowania, oceniania, podpowiadania oraz doradzania! :eusathink:

a tu- Moja poprzednia :)^_^

4c5aolaw.jpg

Aktualnie:--------> :audi:

ebhhryvu.png

2. Przymiarki

2kwph6v4.jpg

3.Na feluniach

2CosX5X.jpg

Edytowane przez Krzysieg

Opublikowano

Pozytywna zmiana marki z opla na audi :thumbup1:

Opublikowano

Pozytywna zmiana marki z opla na audi :thumbup1:

Tak Samo Zrobiłem :D

Ładna audi ale na tych stałówkach nie ma wygladu :P 17'' nie bedzie za małe ?

Ps. Powodzenia w modach bede obserwował temat :banan:

Opublikowano
  • Autor

Boję się, że 17 będzie obcierało :) a w 1.6 większe koło nie ma sensu :)

Opublikowano

Identyczna jak moja poprzednia :) pakuj 18 bo 17 bedzie małe ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Identyczna jak moja poprzednia :) pakuj 18 bo 17 bedzie małe ;)

Oli widziałem wczoraj na forum, kosa z tymi dokładkami w kolor!!! :banan: :banan:

Myślę, że 18 nie będzie miało siły jechać :)

Małe przymiarki prezentów z Niemiec, za które niestety zapłaciłem :) i parę dodatków zrobionych, dodane do 1 posta :) Będzie ok?

2kwph6v4.jpg

10.05- Powstał spoiler w 1 poście z moimi pracami, zapraszam!

Edytowane przez Krzysieg

Opublikowano

jaki masz pomysł na wszystkie jasne elementy podsufitki typu klami słupki itp ? tez sie przymierzam do czarnej podsufitki ,a temat jeszcze nie ogarniety :)

Opublikowano
  • Autor

Zostawiam jasne zobaczę jak to będzie wyglądało i później będę się martwił co z tym robić :) słupki z przodu po bokach też prawdopodobnie dam na czarno bo zostało mi trochę materiału :)

Opublikowano

Z czasem możesz spróbować wrzucić jakiś kolor na te felgi. Ładniej będzie wyglądało i (atrapy,zaślepki) śrub będą oddawały inny efekt tylko ich nie maluj :)

Opublikowano

Czekam z nieciepliwoscią na fotki jak bedzie ta podsufitka wygladać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zostało rzucić kable do głośników mocniejszych na tył i do subwoofera i chyba można składać :)

Do tego -Przymiarki do podświetlenia konsoli nawiewów led, bo mała żaróweczka wgl nie podświetla :)

Alufelgi będę polerował rancik na lustro i kupie zaślepki śrub. Kolor chyba mi się nie widzi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.