Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z podłokietnikiem


Siwy1122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki nieciekawy problem że są ułamane zawiasy podłokietnika(te od klapki) i nie mogą go odchylić do tyłu bo zaraz mi wszystko z niego wypada :confused4:. Byłem w motoryzacyjnym i gościu powiedział że ceny samej góry są przesadzone i żebym dał sobie spokój z nową. ;( Może już ktoś miał taki problem i to jakoś naprawił. Proszę doradźcie coś bo to bardzo denerwujące jest :(

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, drogą 200 PLN nie chodzi. Ale widzisz, że wszystkie próby naprawy to taka mała partyzantka :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem. Rozwiązałem go zakupem małego zawiasu meblowego w OBI :decayed:

Koszt 3zł + krótkie śrubki ok.4mm dł. Zamyka się, otwiera. Działa bardzo dobrze i co ważne przy zamkniętym podłokietniku w ogóle go nie widać.

A tak to wygląda:

d5e9eec97b4de8d6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem. Rozwiązałem go zakupem małego zawiasu meblowego w OBI :decayed:

Koszt 3zł + krótkie śrubki ok.4mm dł. Zamyka się, otwiera. Działa bardzo dobrze i co ważne przy zamkniętym podłokietniku w ogóle go nie widać.

...

Srubki (4 mm) dobrze siedzą?? Nie oblozywują się??

W sumie nie powinny. W końcu jak dasz wkręty w plastik to trzyma. A przecie nie rzuca się tym podłokietnikiem jak workiem ziemniaków :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srubki (4 mm) dobrze siedzą?? Nie oblozywują się??

W sumie nie powinny. W końcu jak dasz wkręty w plastik to trzyma. A przecie nie rzuca się tym podłokietnikiem jak workiem ziemniaków :gwizdanie:

Przy normalnej eksploatacji jest dobrze.Mam już ten zawias od 4 miesięcy. Specjalnie są tu zastosowane śrubki 4mm, bo są one wkręcane w górną część czubami do góry( czyli tam gdzie się opiera łokieć).

Ale jest tak jak mówisz, te małe wkręty dobrze wgryzają się w plastik i trzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem zawiasy w różnych kolorach juz do kupienia, także możesz dołożyć ze 2 PLN i pominąć ten etap roboty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...