Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem z podłokietnikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam taki nieciekawy problem że są ułamane zawiasy podłokietnika(te od klapki) i nie mogą go odchylić do tyłu bo zaraz mi wszystko z niego wypada :confused4:. Byłem w motoryzacyjnym i gościu powiedział że ceny samej góry są przesadzone i żebym dał sobie spokój z nową. ;( Może już ktoś miał taki problem i to jakoś naprawił. Proszę doradźcie coś bo to bardzo denerwujące jest :(

Pozdrawiam !

Opublikowano

denerwujące jest na pewno :angry: mam taki sam problem :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

No dlatego mam nadzieję że ktoś nam pomoże i coś doradzi ;(

Opublikowano

zawiez do goscia ktory spawa plastiki. mi 2 zawiasy pospawal za 10 zl i od roku jest spoko :good:

Opublikowano

zgrzej plastik, robią to goście co "spawają" zderzaki

Opublikowano
  • Autor

No ale ja nie mam tych urwanych zawiasów i by trzeba było je jakoś dorobić :( Ale jak ?

Opublikowano

Ja mam zamknięcie na czarną gumkę do włosów, nie rzuca się w oczy i po odchyleniu nic nie wypada.

Opublikowano

watpie zeby to jakos sensownie dorobic... chyba czeka cie kupno podlokietnika :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ewentualnie może jakieś blaszki czy co ???

Opublikowano

Musisz przeliczyć koszty, estetyke itp. Może rzeczywiście czasami lepiej kupić jakiś na www.allegro.pl

Opublikowano

Wiem wiem, drogą 200 PLN nie chodzi. Ale widzisz, że wszystkie próby naprawy to taka mała partyzantka :confused4:

Opublikowano

Miałem ten sam problem. Rozwiązałem go zakupem małego zawiasu meblowego w OBI :decayed:

Koszt 3zł + krótkie śrubki ok.4mm dł. Zamyka się, otwiera. Działa bardzo dobrze i co ważne przy zamkniętym podłokietniku w ogóle go nie widać.

A tak to wygląda:

d5e9eec97b4de8d6.jpg

Opublikowano

Miałem ten sam problem. Rozwiązałem go zakupem małego zawiasu meblowego w OBI :decayed:

Koszt 3zł + krótkie śrubki ok.4mm dł. Zamyka się, otwiera. Działa bardzo dobrze i co ważne przy zamkniętym podłokietniku w ogóle go nie widać.

...

Srubki (4 mm) dobrze siedzą?? Nie oblozywują się??

W sumie nie powinny. W końcu jak dasz wkręty w plastik to trzyma. A przecie nie rzuca się tym podłokietnikiem jak workiem ziemniaków :gwizdanie:

Opublikowano

Srubki (4 mm) dobrze siedzą?? Nie oblozywują się??

W sumie nie powinny. W końcu jak dasz wkręty w plastik to trzyma. A przecie nie rzuca się tym podłokietnikiem jak workiem ziemniaków :gwizdanie:

Przy normalnej eksploatacji jest dobrze.Mam już ten zawias od 4 miesięcy. Specjalnie są tu zastosowane śrubki 4mm, bo są one wkręcane w górną część czubami do góry( czyli tam gdzie się opiera łokieć).

Ale jest tak jak mówisz, te małe wkręty dobrze wgryzają się w plastik i trzymają.

Opublikowano
  • Autor

dziki pzs - :notworthy:

WIELKIE DZIęki dzisiaj jeszcze to zrobię :> Tylko prysnę lakierem ten zawias na czarno :gwizdanie:

Opublikowano

dziki pzs - :notworthy:

WIELKIE DZIęki dzisiaj jeszcze to zrobię :> Tylko prysnę lakierem ten zawias na czarno :gwizdanie:

Na pewno będzie estetyczniej. Ja też o tym pomyślę

Opublikowano

Widziałem zawiasy w różnych kolorach juz do kupienia, także możesz dołożyć ze 2 PLN i pominąć ten etap roboty :naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

dziki pzs to jest genialne w swojej prostocie :good:

jadę do OBI :decayed:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Czy mógł by ktoś pokazać zdjęcie jak ten zawias przymocować? Bo te wcześniejsze nie chce mi się wiświetlić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.