Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mrowienie w lewarku kierownicy itd


cwirek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. POMOCY!!!

Od jakiegos miesiaca borykam sie z problemem dziwnego mrowienia w calym samochodzie ale najbardziej odczowalnym w lewarku i pedalach. Zaczyna sie to juz przy starcie silnika w momencie dodawania gazu to sie nasila odczuwalne na postoju badz podczas jazdy.

W ASO powiedzieli mi ze wszystko jest ok ale ja wiem ze nie jest bo mi rece i nogi dretwieja po paru godzinach jazdy. niby sprawdzili wszystko i jest git. CAHA 2.0 tdi 170 kupilem to auto w audi jak mialo 2 lata przebieg 130000 km. Rozrzad wymieniny ok 2 miesiecy temu w ASO.

Dzieki wielkie za pomoc jak bede w stanie to sie odwdziecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy uporałeś się z problemem ?

Mam u siebie podobny w silniku 2.0 TDI CAHA.

Dziś u siebie rano przy +1.5 C zauważyłem że silnik niby pracuje równo tzn obroty na wolnym biegu są stabilne nie drgają ale silnik ma wibracje. Słysze i czuję go jak siedzę na fotelu, na lewarku zmiany biegów... Nie wiem co jest. Odpalać odpalił ok bez zająknięcia...Obroty nie falują... ale drgania są i to wyczuwam na budzie i siedząc oraz na lewarku i kierownicy.

Przy gaszeniu auta nie słychać żadnych oznak dwumasy. Przebieg auta to 168 tyś km. Drgania wyczuwalne były cały czas na wolnych obrotach jak jechałem do pracy ok 5km.
Proszę o pomoc od czego zacząć diagnozowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wygląda na to ze nie tylko wy macie ten problem.

Mam A4 z silnikiem 2.0 TDI CAGA

Mam podobny problem z uczuciem mrowienia, w moim przypadku objawia się to tylko na kierownicy, tak jakby cos w maglownicy albo w elektrycznym wspomaganiu. Dzieje się to tylko przy postoju albo gdy ruszam i krece kierownica.Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się to jakimś standardem:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289661-skrzynia-manualna-w-b8-malo-precyzyjna/page-2?hl=mrowienie#entry4225475

Też mam delikatne mrowienie na gałce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na kanale zdejmowalem dolna osłonę i patrzyłem na dwie poduchy po prawo i lewo i były suche. Wyciekow nie widac

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...