Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Mam niskie obroty na biegu jałowym


willa

Rekomendowane odpowiedzi

wczesniej pisali ze norma to 860 a 895 i teraz po mału głupieje . tak szczerze mówiąc im wiecej czytam na temat silników TDI to wydaje mi sie że musze kupić nowy silnik , bo mózg sie lansuje od tych FACHOWYCH odpowiedzi , ale widocznie tak musi być .człowiek zawsze jakąś średnią z tego wyciągnie . pozdrowienia dla naszych kochanek AUDI A4 . niech ŻYJĄ WIECZNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

861-945 tak podają tabele dla silnika AFN wiec niby masz ciut za niskie. Ale czy ci to przeszkadza? Silnik ci drga czy cuś? Ja bym zostawił jesli wszystko jest w porządku. Nauczyłem sie, że jak chodzi wszystko OK to lepiej nic nie dopieszczać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

861-945 tak podają tabele dla silnika AFN wiec niby masz ciut za niskie. Ale czy ci to przeszkadza? Silnik ci drga czy cuś? Ja bym zostawił jesli wszystko jest w porządku. Nauczyłem sie, że jak chodzi wszystko OK to lepiej nic nie dopieszczać :>

tylko jest jedno ale ... wszystko powinno sie miescic w przedzialach przyjetych przez producenta .... :wink4:

no skoro spanky mówi, że są złe to są złe :naughty: Podciągnij

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky "wyrocznio" myślałem, że "urośniesz" :naughty: a ty się śmiejesz :wink4:

Ja tam bym zostawił - kolega jakby vag`a nie miał, toby w błogiej nieświadomości pewnie jeździł ze swoimi obrotami 810. I pewnie nic by sie nie działo.

A co do wartości producenta, to zawyżanie wartości fabrycznych już większości nie przeszkadza :decayed:

Ale reasumując - podciągnij obroty i bedziesz spał spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym zostawił - kolega jakby vag`a nie miał, toby w błogiej nieświadomości pewnie jeździł ze swoimi obrotami 810. I pewnie nic by sie nie działo.

z takim podejsciem to nie trzeba chodzic do lekarza ... bo po co .. przeciez chodze [czuje sie dobrze]... tylko pytanie :

jak długo ... ? :wink4:

[koniec OT] :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z lekarzem to żeś pojechał. Chyba żyjemy w innym kraju, bo w Polsce chodząc po lekarzach nie wspominając już o szpitalach można się tylko rozchorować lub bardziej rozchorować. Sorry, nie mogłem się powstrzymać, nie bijcie :)

Kończymy faktycznie bo spore OT się zrobiło.

Peace

ps. spanky MA RACJĘ w kwestii obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sztywnego zlecenia co do obrotów, tylko sa widełki. Twoje obroty się mieszczą, więc jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...