Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewane lusterka


MiiichalQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was Panowie :hi: W związku z przygotowaniami do sezonu zimowego wziąłem się za rezanie podgrzewanie lusterek po włączniku tylnej szyby ,bo do tej pory mam tak że jak spadnie temp poniżej 5 stopni to grzeją maty i to całkiem mocno a jak jest cieplej to już lipa, i tu moje właśnie pytanko jak to przerobić żeby mi grzało po włączniku tylnej szyby. Czytałem wiele postów ale odpowiedzi niestety nie znalazłem i dlatego pytam o to tutaj. Dodam że mam podgrzewany wkład zamka oraz dysze od spryskiwaczy bo nie wiem czy to ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialbyś pociągnąć przewody od włącznika podgrzewania tylnej szyby do lusterek.

Edytowane przez marcin_franz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ale dziwne jest to że jak podłączam + prosto z aku na białego grubaska to i tak nie mam prądu na matach ( mierzone miernikiem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od lusterek ale czy w tym przypadku czy na białym od tylnej szyby też jest +??

Edytowane przez MiiichalQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Biały grubasek" w nogach kierowcy jest od grzania szyby a nie od lusterek. Od lusterek jest cienki przewód jak dobrze pamiętam 0,75. Jak podlaczysz ten od lusterek do "białego grubaska" to wtedy będziesz miał grzanie po wlaczniku od szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak pod tego białego grubaska od lusterek podałem bezpośrednio + z aku żeby sprawdzić czy dotrze prąd na końcówki w lusterku ale niestety nic nie było dlatego pytam bo może coś zrobiłem źle. A wiem że mam sprawne maty i instalacje bo na krótko maty są ciepłe a w zeszłą zimę były gorące wkłady jak było na -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak podasz plusa na białego grubaska, to tylna szyba robi się ciepła? Instalacja tylnej szyby i lusterek to nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Ci pisalem ze "biały grubasek" jest od grzania szyby a nie od grzania lusterek. Poszukaj tematu o tym. Wszystko jest w warsztacie! Trochę chęci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...