Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Małe miejsca rdzy


Radex121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam takie pytanie w moim aucie jest kilka miejsc nie widocznych dla oczu w których znajduja się małe punkciki z rdzą mysle żeby pojechać z tym do lakiernika ale jak sobie tak pomysle to boje się żeby sobie wstydu nie narobić ze przyjeżdżam do lakiernika z takimi duperelkami i tak sobie mysle czy mogę sobie to jakos sam naprawić ? wiecie papierek scierny żeby zedrzeć rdze i przelecieć lekko sperjem w kolorze nadwozia ? Jak mówiłem są to miejsca nie widoczne z zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam na przednich nadkolach, jak mi będzie wychodziło na wierzch to kupię nadkola po 200 zł za sztukę na allegro już pomalowane =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat nie chodzi mi o nadkola ale o takie miejsca jak np pod listwami drzwi.

Apropo błotników nie boisz się ze będzie inny odcień jak kupisz z innego auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam na przednich nadkolach, jak mi będzie wychodziło na wierzch to kupię nadkola po 200 zł za sztukę na allegro już pomalowane =]

ta za 200zł to może kupisz błotnik(błędnie nazywany nadkolem) na allegro z laminatu(zamiennik) do malowania i nie do spasowania, krótkomówiąc kupisz gwno.

Co do kolegi radex nie rozumiem czego tu sie wstydzic, jestes klientem przyjezdzasz i zlecasz robote a jesli lakiernik odmowi robienia takiej "pierdoly" albo cie wysmieje to tylko bedzie swiadczyc o jego braku profesjonalizmu i takiego lakiernika/blacharza omijałbym szerokim łukiem, odradzam robienia takich rzeczy na własna reke, zazwyczaj i tak sie to konczy wizyta u lakiernika, za cholere nie dobierzesz spreja pod kolor auta a i zacieki moga sie porobic przy nie umiejetnym malowaniu, lakier w zimie moze popekac podsumowujac mozesz narobic sobie biedy a jesli zadajesz pytanie czy mozna to samemu zrobic to bez obrazy ale zakladam ze nie masz o tym zielonego pojecia i radziłbym przejechac sie do dobrego lakiernika

pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO uszolek, miałem na myśli używane z innej B6 błotniki w kolorze :)

Tak masz rację, przepraszam za błąd - nie nadkole tylko BŁOTNIK.

Edytowane przez Tweak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...